სულ ვიზიტორი : 52182491
განთავსებული სტატია : 4458

მთავარი იუბილარი/ ხსენება

სპორტი

ოლიმპიური ჩემპიონი   107
მსოფლიო ჩემპიონი   251
სპორტის სახეობები   1
მსოფლიო პრიზიორი   269
ევროპის ჩემპიონი   125
ევროპის პრიზიორი   167
საბჭოთა კავშირის ჩემპიონი   0
რეკორსმენი   2
მწრთვნელი/მსაჯი   12
წარმატებული სპორტსმენები   10

- ალექსანდრე ჩივაძე დ.1955წ. ოლიმ.პრიზიორი ფეხბურთი ქლუხორი, ყარაჩაევსკი რუსეთი

3 2

10 5 3


- გივი ჩიქვანაია (1939-2018) ოლიმპიური პრიზიორი საწყალოსნო სპორტი თელავი კახეთი

2 0


რევაზ ჩელებაძე 1955 ოლ.ჯემპიონი, ბრინჯაო ,ქობულეთი. აჭარა

8 0


- აკაკი ჩაჩუა დ.1969წ.ოლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სამტრედია იმერეთი

2 0

0 1 2


- ცოტაძე ლიანა (1961) ოლ. ჯემპიონი , საწყალოსნო სპორტი, ბრინჯაო სოფ.ღანირი სამტრედია იმერეთი

4 0


- აზარაშვილი მაია(1964) ოლ.მედალოსანი ბრინჯაო მძლეოსანი კონიაკის დასახლება, თბილისი ქართლი

4 0


- ნუგზარ ასათიანი 1937-1992 ოლიმპიური ჩემპიონი მოფარიკავე ქუთაისი იმერეთი

4 2

2 3 1


- მედეა ჯუღელი 1925-2016წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში ქუთაისი, იმერეთი.

1 1

1 1 0


- დავით ხახალეიშვილი 1971-2021წწ ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო ქუთაისი

1 1

9 3 6


- ლერი ხაბელოვი დ.1964წ. ოლიმოპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. დვალეთი

1 1

12 3 1


- შოთა ხაბარელი დ.1958წ ოლ. ჩემპიონი.ძიუდო სოფ.ძლევისჯვარი ქარელი, ქართლი.

7 0

5 5 4


- ირაკლი ცირეკიძე დ.1982წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ახალსოფელი, ტყიბული

1 1

3 1 3


- დავით ციმაკურიძე 1925-2006წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ფოთი

2 1

8 3 1


- შოთა ჩოჩიშვილი 1950-2009წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ღვლევი, ქარელი

1 1

1 6 4


- რობერტ შავლაყაძე 1933-2020წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი მძლეოსანი სოფ.კუხი ხონი იმერეთი

2 1

1 0 1


- ლაშა შავდათუაშვილი დ.1992წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო კარალეთი, გორი

3 1

14 8 12


- მიხეილ ქორქია 1948-2004წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი კალათბურთი ქუთაისი, იმერეთი.

1 1

2 2 1


- ავთანდილ ქორიძე 1935-1966წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა თერჯოლა

1 0

2 2 1


- ლაშა ტალახაძე დ.1993წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძალოსანი საჩხერე, იმერეთი.

3 1

25 0 1


- ვიქტორ სანეევი დ.1945წ. ოლიმპიური ჩემპიონი მძლეოსნობა (სამხტომი) სოხუმი, აფხაზეთი.

1 1

10 2 0


- ნინო სალუქვაძე დ.1969წ. ოლიმპიური ჩემპიონი სასტენდო და ტყვიის სროლამ ქობულეთი აჭარა

1 1

15 8 8


- ზურაბ საკანდელიძე 1945-2004წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი. კალათბურთი ქუთაისი, იმერეთი.

6 1

6 0 3


- რევაზ მინდორაშვილი დ.1976წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.კოლაგი, გურჯაანი

1 1

3 3 2


- ქეთევან ლოსაბერიძე დ.1949წ. ოლიმპიური ჩემპიონი მშვილდოსნობა სოფ.ლეყერეთი, ტყიბული

1 1

7 0 0


- ვიქტორ კრატასიუკი 1951-2003წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ნიჩბოსანი ფოთი, სამეგრელო.

2 0

1 0 0


- მანუჩარ კვირკელია დ.1978წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

2 1

3 1 3


- კეტაშვილი გელა დ.1965წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ფეხბურთი თბილისი

1 1

1 0 0


- კახი კახიაშვილი დ.1969წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ძალოსანი ცხივნალი სამაჩბლო

1 1

2 1 0


- კაჭარავა ვაჟა დ.1937წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ფრენბურთი ქუთაისი

3 0

3 0 2


- გივი კარტოზია 1929-1998წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1

8 1 2


- ლევან თედიაშვილი დ. 1948წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

7 1

13 5 0


- ზურაბ ზვიადაური დ.1981წ. ოლიმპიური ჩემპიონი. ძიუდო ახმეტა კახეთი.

4 1

4 3 3


- ვლადიმერ გოგოლაძე დ.1966წ. ოლიმპიური ჩემპიონი სპორტული ტანმოვარჯიშე ხობი

5 1

1 0 2


- დავით გობეჯიშვილი დ.1963წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.ხურუთი, ონი, რაჭა.

5 1

8 2 1


- ვახტანგ ბლაგიძე დ.1957წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ჩოჩხათი, ლანჩხუთი

2 1

6 0 2


- ვლადიმერ აფციაური 1962-2012 ოლიმპიური ჩემპიონი მოფარკავე მანგლისი, თეთრიწყარო

2 1

2 0 2


- გიორგი ასანიძე დ.1975წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძალოსანი საჩხერე, იმერეთი.

2 1


- ალექსანდრე ანპილოგოვი დ.1954წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ხელბურთი თბილისი, ქართლი.

2 0

2 2 0


- ვახტანგ ბალავაძე (1926-2018) 8 ოქრო ოლიმპ. პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ღანირი, სამტრედია, იმერეთი.

8 0


- ნიკოლოზ დერიუგინი ოლიმპ.მედალოსაბნი ბრინჯაო კალათბურთი ქუთაისი იმერეთი დავით ფეიქრიშვილისგან

7 0


- ლერი ნაკანი (1962-2002) ევროპის ჩემპიონი ჭიდაობაში მესტია, სვანეთი გაბლიანი და სვანეთი საგან

6 1


- მირიან ცალქალამანიძე 1927-2000წწ. ოლ. ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.კონდოლი, თელავი

7 0

3 1 2


- რომან რურუა დ.1942წ. 10 ოქრო ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. მუხურჩა, მარტვილი

6 1

10 1 0


- სერგო მერაბიშვილი (1984) მსოფ. რეკორდს. ბაგირზე ასვლა(აშშ) 2003წ თელავი კახეთი

6 1


შეგიგიძლიათ განათავსოთ, თქვენი პროდუქცია, სერვისი, ინფრომაცია

1 0


- რაფაელ ჩიმიშკიანი დ.1929წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძალოსნობა(შტანგა) თბილისი

5 0

9 3 0


- არსენ კასაბიევი დ.1987წ. ოლ.ჩემპიონი ძალოსნობა ცხინვალი სამაჩაბლო

7 0


- როსტომ ომერის ძე აბაშიძე 1935 მსოფლიო სამგზის ჩემპიონი მოჭიდავე ბათუმი აჭარა

1 1


- არსენ მეკოკიშვილი 1912-1972 ოლიმპიური ჩემპიონი 1951წ სოფ გიორგწიდა საგარეჯო კახეთი

1 1


- რამაზ ბუზიაშვილი დ.1972წ. ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა წარმ. სოფ. ბორბალო თეთრიწყარო

1 0

0 0 1


- ლონგინოზ ბრეგვაძე დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა საჩხერე

1 0

0 0 1


- გიორგი ბრეგაძე დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

1 3 0


ანი ბოჭორიშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე

1 0

1 0 1


- ედემ ბოლქვაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 0

1 3 3


- ბაჩანა ბოლქვაძე დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ბათუმი

1 0

0 1 1


ანდრო ბიწკინაშვილი ევროპის პრიზიორი კარატე

1 0

1 0 2


- ხვიჩა ბიჩინაშვილი დ.1974წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. სართიჭალა გარდაბანი

1 0

0 1 0


- ნიკოლოზ ბეშიძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური

1 0

0 0 1


გელა ბექაური დ.1973წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. არხილოსკალო დედოფლისწყარო

1 0

0 0 1


- მიხეილ ბექაური დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო სოფ. წინამძღვრიაანთკარი მცხეთა

1 3

3 1 3


ლევან ბერძენიშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


- ვახტანგ ბერიძე დ.1992წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფელი მამკოდა მცხეთა

1 2

0 0 2


- ნუკრი ბერიძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე ბათუმი

1 2

0 0 2


- რომეო ბერიძე დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 1

0 1 1


- ლევან ბერბერაშვილი დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი სამბო თიანეთი

1 0

2 1 3


- ალექსანდრე (სანდრო) კანდელაკი დ.1893წ. ქართველი ფალავანი 170კგ სოფ. ნიჩბისი მცხეთა

3 0


- ზაურ ბერაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხარაგაული ინერეთი

1 0

2 3 4


- ელისო ბედოშვილი დ.1971წ. ევროპის პრიზიორი

1 0

0 1 0


- ლერი ბედინაძე დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 0

0 1 5


- ნიკოლოზ ბეგაძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი კრივი რუსთავი

1 2

2 1 2


- მიხეილ ბახტიძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კრივი წარმ. ზესტაფონი

1 0

3 3 7


თენგიზ ბასტოიანი ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე

1 0

1 2 1


- ლუკა ბასარია დ.2004წ. მოსწ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


- გიორგი ბარბაქაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0

1 0 5


ნიკოლოზ ბარაბაძე ევროპის პრიზიორი თვისუფალი ჭიდაობა

1 0

1 1 1


ზაზა ბალაშვილი ევროპის პრიზიორი სუმო სოფ. ნაფარეული თელავი

1 0

0 1 1


- ბექა ბაზაძე დ.1989წ. ევროპის პრიზიორი ფარიკაობა წარმ. სოფ. ქვიტირი წყალტუბო

1 0

1 2 2


- რომან ბადრიძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი მძლეოსნობა, სირბილი წარმ. მილახვრიანთ კარი დუშეთი

2 2

3 0 1


მიხეილ ახალაური ევროპის პრიზიორი სამბო ახმეტა

1 0

0 1 0


ოთარ ახალაია ევროპის პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0

0 0 4


მერაბ აფციაური ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 0 1


- საბა ასანიძე დ.2003წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა წარმ. საჩხერე

1 1

0 0 2


თამილა ასათიანი ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0

0 2 0


- ლევან არაბული დ.1992წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მცხეთა

1 0

5 3 2


- თორნიკე ალბუთაშვილი დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. ახმეტა

1 1

0 1 0


ნუკრი ადამია ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


გიორგი აბულაშვილი ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა რუსთავი

1 0

0 0 2


ემზარ აბუაშვილი ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა წარმ. ბოლნისი

1 0

0 0 1


- დათო აბდალაძე დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1

0 2 4


- სალომე აბაშიძე დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 2

2 0 2


- გიორგი ეგნატაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. რუისი ქარელი

1 1

0 1 0


- ალექსანდრე ეთერია დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ათლეტიზმი წარმ. სოფ. დიხაზურგა გალი საქართველო აფხაზეთი

1 3

0 1 2


- გიორგი ელბაქიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თვისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური

1 0

4 1 3


- დავით ელოშვილი დ.1988წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


ოთარ ესიტაშვილი ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე თელავი

1 0

0 1 0


მკლავჭიდი

1 0


- აკაკი ოსიაშვილი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 1

2 3 5


- ოთარ ოჩიგავა დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ფოთი

1 0

0 1 0


- ერეკლე ოძელაშვილი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი სამბო წყნეთი თბილისი

5 0

0 1 0


- ნაზი პაიკიძე დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი

1 0

0 1 1


- გაბრიელ ბარჯაძე დ.1953წ. სამბოს ფედერაციის მდივანი სოფ. ითხვისი ჭიათურა

1 0


ივანე პაპოშვილი ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა

1 0

0 0 1


დავით პატარიძე ევროპის პრიზიორი კარატე

1 0

0 1 3


- ბადრი პაქსაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ტაეკვანდო

1 0

2 2 1


დავით პეტროსიანი ევროპის პრიზიორი კრივი

1 0

0 1 0


- ბორის პოლულიახი 1938-1996წ. ევროპის პრიზიორი წყალში ხტომა

1 0

0 0 1


- ირინა ჟემჩუჟინა დ.1963წ. ევროპის პრიზიორი მხატვრული ტანვარჯიში

2 0

0 1 0


- კახაბერ ჟვანია დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი კრივი სენაკი

1 1

0 0 1


კოტე რაზმაძე ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 2 0


- დავით რამაზაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სოფ. ფშაველი თელავი

1 0

0 3 3


- გიორგი რევია დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ფიგურული ციგურაობა წარმ. მარტვილი

1 1

5 3 3


- გუგა რევიშვილი დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი სუმო ქუთაისი

1 0

0 0 1


- რატი რეხვიაშვილი დ.1978წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ჭიორა ონი

2 0

2 0 1


- ზაზა როსტომაშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ძუდო საგარეჯო

1 0

0 1 0


- თამარ სამელია დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ზუგდიდი

1 1

0 0 1


ტარიელ სამხარაძე ევროპის პრიზიორი კარატე ზესტაფონი

1 0

1 2 1


- თორნიკე სამხარაძე დ.2004წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ღარი ონი

1 0

1 1 1


გელა სანიკიძე დ.1985წ ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 1

0 1 1


- ზურაბ სარსანია დ.1973წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 1 0


- ომარ საური დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ატენი გორი

1 0

2 2 1


- გელა საღირაშვილი დ.1980წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0

0 1 0


გიორგი საჯაია ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


ჟორა სერობიანი ევროპის პრიზიორი კრივი მარნეული

1 0

0 1 0


- სოგრატ (სოსო) სვანაძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0

0 0 3


- გიორგი სიბაშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი წარმ. სოფ ვეჯინი გურჯაანი

1 4

0 2 3


- მექი სიმონია დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1

4 4 2


შოთა სულთანიშვილი ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 0 1


- თეა სუხიტაშვილი დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. ახალსოფელი ყვარელი

1 1

0 1 3


ვახტანგ ტაბარუკიშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო მცხეთა

1 0

0 0 1


- თორნიკე ტაბატაძე დ.2001წ. ევროპის პრიზორი ძალოსნობა შტანგა ხაშური

1 0

0 0 3


- ლევან ცაგურია (კოკაი) დ.1981წ. ძიურე სუმო სოხუმი აფხაზეთი

1 3


- დავით ტლაშაძე დ.1991წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0

1 1 3


- ალექსანდრე ტუტაკაევი დ.1943წ. ევროპის პრიზიორი ცურვა

1 0

0 1 0


ბექა უდესიანი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო წარმ. მესტია

1 0

0 2 5


გიორგი ურბექაშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


ნინო უჩაძე ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0

0 1 0


- ბექა ქავთარაძე დ.1999წ. წარმატებული სპორტსმენი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა წარმ. თიანეთი

1 0

1 1 1


გურამ ფაშურიშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


დავით ფაცინაშვილი დ.2002წ. ევრპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 1

1 0 4


რატი ფერაძე ევროპის პრიზიორი სამბო ზესტაფონი

1 0

0 0 1


- დემურ ფესტვენიძე დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი სუმო წარმ. ქუთაისი

1 0

0 1 0


- თორნიკე ფოლადაშვილი დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

1 0 2


- დავით ფუტკარაძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 0

0 3 1


ბექა ქავთარაძე ევროპის პრიზიორი ტაეკვანდო

1 0

0 2 3


- თორნიკე ქათამაძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ბათუმი

1 0

3 2 4


ჯამბულ ქამხაძე ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 1 0


- თემურ ქართველიშვილი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ქუთაისი

1 0

0 0 1


- მიტროპილიტი გრიგოლ (ცერცვაძე) 1910-1991წწ ალავერდის მეუფე (1976-1991) სოფ. ვაზისუბანი გურჯაანი

1 0


- გიორგი ქაცანაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0

3 1 5


- გიორგი ქევხიშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

1 1 0


- მარიამ ქერდიკაშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი კანოე სოფელი მლაშე დუშეთი

1 1

0 3 2


- ალექსი ქიტიაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო რუსთავი

1 0

0 0 1


ხვიჩა ქობალია ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 1 1


- დავით ქოჩქიანი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. მულახი მესტია

1 1

2 1 4


- თინათინ ქულუსაშვილი დ.1989წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. მჭადიჯვარი დუშეთი

2 0

0 1 0


- მალხაზ ქურდიანი დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ბოლნისი

1 0

0 0 1


- გიგი ქურხული დ.2003წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

1 2

1 2 1


- ლუკა ღაღანიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ფარიკაობა წარმ. სოფ. ღანირი სამტრედია

1 0

0 0 3


- გოგა გვამბერიძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 3

0 1 1


- მორის ყვითელაშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ფიგურული ციგურაობა

1 3

1 2 4


ალეკო ყიფიანი ევროპის პრიზიორი კრივი საჩხერე

1 0

0 1 1


- ირმა ყიფშიძე დ.1970წ. ევროპის პრიზიორი მხატვრული ტანვარჯიში

1 0

0 1 0


თორნიკე შაინიძე ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

1 1 0


- მერაბ ბაზაძე დ.1963წ. ფედერაციის პრეზიდენტი ფარიკაობა სოფ. ქვიტირი წყალტუბო

1 1


- რამინ შამილიშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა სოფ. ჩაისუბანი ქობულეთი

1 0

0 2 1


- ნიკა შენგელია დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ფარიკაობა

1 0

0 3 0


- გიორგი შერაზადიშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ქარელი

1 0

0 2 4


- ნიკა შერბაკოვი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

1 1 4


- ირაკლი შეყილაძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ფოთი

1 1

0 1 0


- ნიკოლოზ შიუკაშვილი დ.2004წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

1 1

0 0 0


- ალექსანდრე შჩერბინა დ.1931წ. ევროპის პრიზიორი მძლეოსნობა

1 0

0 0 1


- გიორგი ჩაგელიშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. ძლევიჯვარი ქარელი

1 0

0 1 0


გიორგი ჩარგაზია ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


- გიორგი ჩიქოვანი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ზუგდიდი

1 0

1 2 2


- რამაზ ჩოჩიშვილი დ.1975წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო გორი

1 0

0 0 3


დავით ჩოჩიშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 1 0


- მიხეილ ჩოხელი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ზემო ქედი დედოფლისწყარო

3 2

0 3 3


დათა ჩხაიძე ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

0 1 2


- გოგა ჩხაიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ბათუმი

1 0

0 0 2


- გიორგი ჩხარტიშვილი დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. ოზურგეთი

1 0

1 2 6


- გიორგი ჩხიკვაძე დ.2001წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სენაკი

1 0

5 4 1


ლუკა ჩხიტუნიძე ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საჩხერე

1 0

0 0 1


- ბექა ცაგარეიშვილი დ.1986წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 0

0 1 0


- დავით წიკლაური დ.1980წ. კრივის ფედერაციის პრეზიდენტი წარმ. სოფ. კიტოხი გუდამაყარი

1 0


- ლევან ცარელაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო გორი

1 0

0 1 0


- საბა ცეცხლაძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

1 0

2 4 3


- გიორგი ცირეკიძე დ.1986წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

1 2 3


- ირაკლი ძიმისტარაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. ნინოშვილი ოზურგეთი

1 0

3 4 3


გიორგი წაწალაშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი კრივი სოფ. კონდოლი თელავი

3 0

0 0 1


ლევან წიკლაური ევროპის პრიზიორი კიკბოქსინგი

1 0

1 0 2


- გიორგი წმინდაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი სუმო თელავი

1 0

0 0 1


- ლუკა წულეისკირი დ.2006წ.ევროპის პრიზიორი კრივი სენაკი

1 1

0 1 0


დავით წურწუმია ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0

0 0 1


- დავით წყაროზია დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე ზუგდიდი

1 1

0 1 0


- გიორგი ჭაბუკაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო წარმ. სოფ. კეხიჯვარი ქარელი

1 0

0 0 1


ლაშა ჭელიძე ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 1 1


- ლევან ჭელიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

0 1 4


- ხვიჩა ჭითავა დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სენაკი

1 0

1 1 2


ჯონი ჭითანავა ევროპის პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0

0 0 3


- ირაკლი ჭოჭუა დ.1979წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ფოთი

1 3

0 1 0

ქართული სპორტის ჯელტმენი

- ნინო ჭრიკიშვილი დ.1991წ. ევროპის პრიზიორი ათლეტიზმი (შტანგა) წარმ. სოფ. ნორიო გარდაბანი

1 4

0 0 1


გიორგი ჭუმბურიძე ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0

0 1 1


- შალვა ხაჩიძე დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბორჯომი

1 0

0 2 3


- ზვიად ხაჩიძე დ. 1968წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. ხაშური

1 0

1 1 1


- ირმა ხეცურიანი დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი ფარიკაობა სოხუმი

1 0

10 1 11


ვასილ ხვისტანი ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა

1 0

0 0 2


- რატი ხოზრევანიძე დ.2004წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

0 0 1


- თათია ბუკია დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ზუგდიდი

1 2

0 1 0


ირაკლი ვაჩნაძე (კახელი) 1891-1919წწ. ბეჭდაუდებელი ფალავანი სოფ. კოლაგი გურჯაანი

2 0


- კონსტანტინე ხვისტანი დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ქუთაისი

1 0

0 0 3


- ჯაბა ხოსიტაშვილი დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ახალციხე

4 4

2 0 2


- ანა ხუნჯუა დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი კრივი სოფ. საჯიჯაო ხობი

1 2

0 0 4


- ნინი ხუციბერიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა ქუთაისი

1 0

2 2 2


ბადრი ხუციშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 2


- ლადო ხუციშვილი დ.1972წ ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ზემო ქედი დედოფლისწყარო

1 0

0 1 1


- დავით ხუციშვილი დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი წარმ. სოფ ქვემოჭალა კასპი

1 0

0 1 0


- სოსო ჯაბიძე დ.1987წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბაღდათი

1 0

1 1 1


ლევან ჯაფარიძე ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 0 1


- გიორგი ჯინჭველაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

0 1 0


- ბაადურ ჯობავა დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი გალი

1 1

1 1 1


დავით ჯაფარიძე ევროპის ჩემპიონი კრივი ჭიათურა

1 0

1 0 0


ირაკლი ჯანელიძე ევროპის ჩემპიონი კრივი ფოთი

1 0

1 0 0


- რაშ ხუტაბა დ.1951წ. ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა გუდაუთა

1 1

2 0 2


- ალექსანდრე ხუბულური დ.2000წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. სკრა გორი

1 0

1 0 0


- ზაზა ხუბულური დ.1995წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო

1 0

1 0 1


- ბაჩანა ხორავა დ.1993წ. ევროპის ჩემპიონი მძლეოსნობა სოფ. ლესიჭინე ჩხოროწყუ

1 2

2 3 3


- გურამ ხეცურიანი დ.1997წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

4 4 1


დიმიტრი ხაჩიძე ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბორჯომი

1 0

1 1 3


ლექსო ხასაია ევროპის ჩემპიონი კრივი

1 0

1 0 0


- დილარ ხაბულიანი დ.1952წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო ლენტეხი

1 0

1 2 1


- თემურ ჭკუასელიძე დ.1998წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბორჯომი

1 2

4 0 4


- ზურაბ წიქორაძე დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი სუმო ქუთაისი

1 4

3 2 0


- ამირან წიქორიძე დ.1999წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო, სუმო ქუთაისი

1 0

4 1 2


- დავით ციხელაშვილი დ.1988წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო

1 0

1 0 0


- რაულ ცირეკიძე დ.1987წ. ევროპის ჩემპიონი ძალოსნობა შტანგა ქუთაისი

1 1

1 2 4


- დიეგო ჩხიკვაძე დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. ოქტომბერი ქედა აჭარა

1 2

3 0 1


- გივი ჩოხელი 1937-1994წწ. ევროპის ჩემპიონი ფეხბურთი თელავი

1 1

1 0 0


- ნიკა ჩიტიშვილი დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი უშუ სოფ. ზემო ქედი დედოსფლისწყარო

1 1

3 0 0


- რევაზ ჩიკოიძე ევროპის ჩემპიონი ძიუდო

1 0

3 0 1


გიორგი ჩანადირი ევროპის ჩემპიონი აკრობატიკა

1 0

2 0 0


- ბეთქილ შუკვანი დ.1988წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო მესტია

1 0

4 1 1


- გრიგოლ შინჯიკაშვილი დ.1985წ. ევროპის ჩემპიონი სოფ. მარტყოდი გარდაბანი

1 0

1 0 0


ტიგრან შატვეროვი დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი

1 0

1 0 0


ტარიელ (ტატო) შარიქაძე ევროპის ჩემპიონი კრივი ზესტაფონი

1 1

1 0 0


- ირაკლი შავაძე დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 0

4 3 5


- ბექა ღვინიაშვილი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. რუისი ქარელი

1 3

17 8 10


- იაკობ ქაჯაია დ.1993წ. მსიოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წყალტუბო

1 3

14 4 6


დემურ ქაჯაია ევროპის ჩემპიონი კრივი ხობი

1 0

1 1 0


- ციალა ქასოშვილი დ.1963წ. ევროპის ჩემპიონი ჭადრაკი გორი

1 0

1 1 1


- ლევან ქავჯარაძე დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

1 0

6 6 8


შალვა ფსუტური დ.1995წ. ევროპის ჩემპიონი მკლავჭიდი ახალგორი სამაჩაბლო

1 0

1 1 0


- ლაშა ტვილდიანი დ.2001წ. წარმატებული სპორტსმენი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წარმ. სოფ. სოფ. ჯახუნდერი ლენტეხი

1 0


- გურამ ფერსელიძე დ.1985წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხელვაჩაური

1 0

1 2 0


- ქრისტინე ფალასინიდი დ.1970წ. ევროპის ჩემპიონი სინქრონული ცურვა

1 0

1 0 1


რატი ტყემალაძე ევროპის ჩემპიონი აკრობატიკა

1 0

1 0 0


- საბა ტყებუჩავა დ.2004წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი ფოთი

1 1

1 0 0


- ბექა ტუღუში დ.1993წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო, სამბო, ფოთი

1 0

1 2 1


- დავით ბარამიძე დ.1997წ. ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე წარმ. სოფ. ამაღლება ჩოხატაური

1 0


- ლაშა ტვილდიანი დ.1987წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო

1 0


- ამირან სხიერელი დ.1941წ. ევროპის ჩემპიონი კალათბურთი ონი

5 0

2 0 0


- დიმიტრი გიორგის ძე მინდიაშვილი დ.1933წ. მწრთვნელი თავისუფალი ჭიდაობა ბოლნისი

1 3


- ქიშვარდ (თემური) ლობჟანიძე მიხეილის ძე დ.1944წ. სსრკ ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. ღები ონი

6 1


- ზურაბ სტურუა დ.1959წ. ევროპის ჩემპიონი ჭადრაკი წარმ. სოფ. მარანი აბაშა

1 0

1 1 2


- რამაზ სილაგავა დ.1999წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა მარტვილი

1 0

1 0 3


- გიორგი პაპუნაშვილი დ.1991წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0

2 2 5


თემო ორჯონიკიძე ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა

1 0

1 0 1


- ლაშა ოზბეთელაშვილი დ.1994წ. ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე წარმ. სოფ ზემო მაჩხაანი დედოფლისწყარო

1 5

2 1 2


ამირან ობგაიძე ევროპის ჩემპიონი ძიუდო კასპი

1 0

1 0 2


როინ ნოზაძე ევროპის ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0

1 0 1


- ნატო ნასარიძე დ.1972წ. ევროპის ჩემპიონი მშვილდოსნობა

1 0

2 0 0


- თორნიკე ნანიკაშვილი დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი უშუ ტყიბული იმერეთი

1 0

3 0 1


ნიკა ნავროზაშვილი დ.2000წ. ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე წარმ. სოფ. მისაქციელი მხეთა

1 4

1 0 0


- თორნიკე ნაგლიაშვილი დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო მცხეთა

1 0

5 2 2


- ამირან მუზაევი დ.1950წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. წითელუბანი გორი

1 0

2 0 4


- ანატოლი მოშიაშვილი დ.1951წ ევროპის ჩემპიონი მძლეოსნობა სირბილი ქუთაისი

1 0

1 0 1


- ნოდარ მოდებაძე 1950-2016წწ ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.აკურა თელავი

1 0

1 3 3


- გია მითაგვარია დ.2005წ ევროპის ჩემპიონი კრივი თელავი

1 1

1 0 0


- სლავა მეტრეველი დ.1936წ. ევროპის ჩემპიონი ფეხბურთი წარმ.ონი რაჭა

1 2

1 0 0


- ალექსანდრე მეტრეველი დ.1944წ. ევროპის ჩემპიონი ჩოგბურთი წარმ. ონი რაჭა

1 2

2 0 0


- მიხეილ მესხი 1937-1991წწ ევროპის ჩემპიონი ფეხბურთი წარმ. ქუთაისი

1 1

1 0 0


- თორნიკე მახათაძე დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი სამბო წარმ. სოფ აფენი ლაგოდეხი

2 0

1 0 0


- როინ მაღალთაძე დ.1941წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. დოესი კასპი

1 0

1 1 1


- ანზორ მარტყოფლიშვილი 1940-2018წწ ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ზემო მაჩხაანი დედოფლისწყარო

1 0

2 1 3


- ფირუზ მარგიანი დ.1957წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო მესტია სვანეთი

1 0

1 0 0


- მირიან მაისურაძე დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი თვისუფალი ჭიდაობა ონი რაჭა

1 0

5 0 1


- ესკერხან მადიევი დ.1998წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი

1 0

3 1 1


- მევლუდ ლობჟანიძე დ.1968წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო

1 0


თინათინ ლეკვეიშვილი დ.1954წ. ევროპის ჩემპიონი ცურვა სოფ. იანეთი სამტრედია

1 0

1 1 1


- შმაგი ლაგაზური დ.1992წ. ევროპის ჩემპიონი სამბო ახმეტა კახეთი

1 0

4 0 6


ნიკა კოჩალიძე ევროპის ჩემპიონი სამბო ბათუმი

1 0

1 0 0


- კონსტანტინე კობერიძე 1917-1964წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სიღნაღი კახეთი

1 0

7 0 0


- დავით კვაჭაძე დ.1951წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი წარმ. სოფ. ბურნათი ჩოხატაური

1 2

4 1 1


- ზაზა კედელაშვილი დ.1986წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ქვემო ქედი დედოფლისწყარო

1 0

7 0 0


- გიორგი ცისკარაული დ.1990წ მწრთვნელი უშუ სანდა დედოფლისწყარო

1 2


- ამირან ადამაძე დ.2000წ. ევროპის ჩემპიონი უშუ ქუთაისი

1 1

2 2 1


დავით კაცაძე ევროპის ჩემპიონი სუმო ქუთაისი

1 0

1 0 0


- ბექა კანდელაკი დ.1995წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წარმ. სოფ. ნიჩბისი მცხეთა

2 0

7 2 3


- მიხეილ (მიშიკო) კალაიჯიშვილი დ.2004წ. ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. გამარჯვება, გარდაბანი

1 0

2 1 0


ავთანდილ კაკულია ევროპის ჩემპიონი უშუ

1 0

1 0 0


- არტიომ იორდანიანი დ1976წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი ახალქალაქი

2 1

2 1 0


- გიორგი თუთაშვილი დ.1999წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო ქუთაისი

1 2

1 2 2


- გიორგი თოხაძე დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი გურია

1 1

2 2 0


- ლომია თებიძე დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი ძალოსნობა შტანგა ბათუმი აჭარა

2 1

1 2 0


მორის თადუმაძე ევროპის ჩემპიონი გორი

1 0

1 0 0


თორნიკე თაბუკაშვილი ევროპის ჩემპიონი კიკბოქსინგი

1 0

1 0 0


ირაკლი ზირაქაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 2

7 9 2


- მერაბ პაიჭაძე გურამის ძე დ.1959წ მწრთვნელი ქართული ჭიდაობა, ძიუდო, სუმო გორი

2 0


- თამაზ გოგიბედაშვილი ნუგზარის ძე სპორტ. ჟურნალისტი ტელ. კომენტატორი წარმ. სოფ. ხანდაკი კასპი

1 5


საბა ზაზაძე ევროპის ჩემპიონი აკრობატიკა რუსთავი

1 2

1 0 0


- ზაზა ზაზარაშვილი დ.1990წ. ევროპის ჩემპიონი უშუ ვინჩუნი სოფ. კარალეთი გორი

5 3

1 0 0


- ლევან ვერულიძე ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე სოფ. კვირიკე ქობულეთი

1 1

1 2 3


- გურამ ვეკუა დ.2004წ. ევროპის ჩემპიონი ძალოსნობა შტანგა ზუგდიდი

1 0

3 0 0


- საბა ერემეიშვილი დ.2005წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი ქუთაისი

1 3

1 0 0


- ზურაბ ერბოწონაშვილი დ.1992წ. ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. გიორგიწმინდა საგარეჯო

1 0

2 1 3


- გიორგი ედიშერაშვილი დ.1988წ ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. ხოვლეთი კასპი

1 0

2 1 4


- ვაჟა ბალხამიშვილი. დ.1958წ. დამსახურებული მწრთვნელი ძიუდო წარმ. სოფ. ჭორჭოხი ახალგორი სამაჩაბლო

1 0


- ლაშა დუდაშვილი დ.1998წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო წარმ. სოფ დოესი კასპი

1 1

1 1 1


- ალექსანდრე დოხტურიშვილი დ.1980წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. სართიჭალა გარდაბანი

1 0

1 0 0


- ზურაბ დათუნაშვილი დ.1991წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა

1 2

6 4 7


- ზაზა დაბრუნდაშვილი დ.1970წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0

2 0 0


- ომარ გუსოშვილი დ.1992წ. ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ხიდისთავი გორი

1 2

4 0 3


- გოჩა გორდულავა დ.2005წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი ზუგდიდი

1 2

1 0 0


გიორგი გოგრიჭიანი ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური

1 0


- გურამ გოგოლაური დ.1944წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. მანავი საგარეჯო

1 0

2 3 4


- ლაშა გიუნაშვილი დ.1992წ ევროპის ჩემპიონი ძიუდო ქარელი

1 0

2 0 2


- ფრიდონ გიგანი დ.1993წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო ბოლნისი

1 0

4 8 2


- გიგა გელაშვილი დ.1995წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0

4 1 6


- ლუკა გელაშვილი დ.2005წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნუილ რომაული ჭიდაობა სოფ. სართიჭალა გარდაბანი

1 0

1 0 0


ირაკლი გაბრიჭიძე ევროპის ჩემპიონი ძალოსნობა (შტანგა)

1 0

1 1 0


- ონისე ბუღაძე დ.1991წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ჯალაურთა საჩხერე

2 1

4 0 3


- აჩიკო ბოლქვაძე ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა აჭარა

1 0

3 0 0


ლევან ცინცაძე აკაკის ძე დ.1986წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე წარ. ლანჩხუთი გურია

1 1


ალექსანდრე ბიჩნაშვილი ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე

1 0

1 0 0


- ელჩინ ბინატოვი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. დმანისი

1 1

2 2 10


- ლაშა ხაჭაპურიძე დ.1985წ. ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე წარმ. ქურთა სამაჩაბლო

1 2

1 1 0


გურამ ბიგანიშვილი დ.1950წ ევროპის ჩემპიონი აფროსნობა სოფ. ქსოვრისი მცხეთა

1 0

1 0 0


თამარ ბიბილეიშვილი ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე სამტრედია

1 0

1 2 2


ნოდარ ბერიძე ევროპის ჩემპიონი კონტაქტური კარატე ბათუმი

1 0

1 0 0


- ნოდარ ბერიაშვილი დ.1999წ ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სამბო

1 0

1 0 2


- გოდერძი ბერდელიძე დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი ძალოსნობა (შტანგა) საჩხერე

1 0

2 2 3


- გიგა ბერაძე დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ყუმისთავი წყალტუბო

1 1

1 0 0


ნიკიტა ბელიავსკი ევროპის ჩემპიონი კარატე

1 0

1 0 0


- ემზარ ბედინეიშვილი დ.1975წ. ევროპის ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა

1 0

1 0 1


- მზია ბებოშვილი დ.1998წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო წარმ. თელავი

1 2

3 0 1


გიორგი ბასაძე ევროპის ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0

1 0 0


- სანდრო ბაზაძე დ.1993წ. ევროპის ჩემპიონი ფარიკაობა წარმ. სოფ.ქვიტირი წყალტუბო

1 3

7 1 5


ზურაბ აქუბარდია ევროპის ჩემპიონი სუმო

1 0

2 4 11


- დავით ასუმბანი დ.1987წ ევროპის ჩემპიონი ძიუდო მესტია სვანეთი

1 1


- ალისა ასიტაშვილი დ.1932-2015 ევროპის ჩემპიონი კალათბურთი სოფ. ველისციხე გურჯაანი

1 0


- ერეკლე არხოზაშვილი დ.1996წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0


- ქეთევან არახამია-გრანტი დ.1968წ ევროპის ჩემპიონი ჭადრაკი ოჩამჩირე აფხაზეთი

1 1


- გიორგი ამბროლაძე დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 1


- სახილ ალახვერდოვი დ.1999წ. ევროპის ჩემპიონი კრივი

1 2


- კობა აკოფაშვილი დ.2001წ ევროპის ჩემპიონი სამბო გორი

1 0


გორ აივაზიანი დ.2006წ ევროპის ჩემპიონი კრივი სოფ. არაგვა ახალქალაქი

1 1


- ზურაბ აზმაიფარაშვილი დ.1960წ. ევროპის ჩემპიონი ჭადრაკი

1 1


- ამბაკო ავალიანი დ.1986წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო მესტია

1 0


გიორგი ადამაძე დ.2003წ. ევროპის ჩემპიონი მკლავჭიდი ქუთაისი

2 0


- თამარ წერეთელი დ.1985წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი წარმ. სოფ. ცხრუკვეთი ჭიათურა

2 1


- ალინა ბუტაევა დ. 2005წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ფიგურული ციგურაობა ყაზანი

2 1

1 0 2


- ლუკა ბერულავა დ.2002წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ფიგურული ციგურაობა წარმ. მარტვილი

3 1

1 0 3


- ფრიდონ აბულაძე დ.2001წ. ევროპის ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხულო

1 0


- ივერიკო ჯულაყიძე დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 0


- ივერი ჯიქურაული დ.1976წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დუშეთი

1 0


- ლაშა ჯელაძე დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი სუმო ამბროლაური

1 0


გიორგი ჯარაშნული მსოფლიო პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0


სანდრო ჯანგებაშვილი დ.2004წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ.ღოუბანი თეთრიწყარო

1 0


- მარიამ ჯანაშვილი დ.1996წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ზემო მაჩხაანი დედოფლისწყარო

1 3


ცოტნე ჯავახია მსოფლიო პროზიორი კიკბოქსინგი

1 0


დიმიტრი ხუციშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- დავით ხუციშვილი დ.1990წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

1 1


- ნინო ხურციძე დ.1975წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 0


- ვანო ხუბაშვილი დ.1998წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო მცხეთა

1 0


- ნინო ხომერიკი დ.1198წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 1


თემურ ხოზრევანიძე მსოფლიო პრიზიორი ბერძნილ-რომაული ჭიდაობა

1 0


- თამარ ხმიადაშვილი დ.1944წ მსოფლიო პრიზიორი შახმატი

1 0


- მალხაზ ხვედელიძე დ.1979წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ჭალა საჩხერე

11 0

2 2 1


- ჯონი ხეცურიანი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხობი

1 1


- ირაკლი ხერგიანი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- თეიმურაზ ხაჩიძე დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო წარმ. სოფ. ალი ხაშური

3 0


- გიორგი ხაჩიძე დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხაშური

1 0


- ბადრი ხასაია დ.1975წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0


მამუკა ხარაიშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ნიკა ხარაზიშვილი დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. საციხური ქარელი

1 1


- კონსტანტინე ხაბალაშვილი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0


- გიორგი ჭოლაძე დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი თვისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0


- ნიკა ჭიკაიძე დ.1998წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0


- ლერი ჭელიძე დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 0


- მარიამ ჭანტურია დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 0


- რევაზ წულუკიძე დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ბათუმი

1 2


- ბადრი ხატისკაცი დ.1999წ ევროპის პრიზიორი სუმო გორი

4 3


- მიხეილ წიკლაური დ.1986წ. მსოფლიო პრიზიორი კონტაქტური კარატე წარმ.სოფ. ფახვიჯი გუდამაყარი

1 5

3 0 1


გიორგი წიკლაური მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


საბა ძულიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ბორბალო თეთრი წყარო

1 0


- მანუჩარ ცხადაია დ.1985წ პლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხობი

1 1


- გიორგი ცოფურაშვილი დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0


ნოდარ ციხელაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ავთანდილ ცერცვაძე დ.1981წ. მსოფლიო პრიზიორი სუმო ახალდაბა ბორჯომი

2 3


- მარიამ ცერცვაძე დ.1999წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზესტაფონი

1 0


არჩილ ჩოხელი დ.1971-2012წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. გალავანი მცხეთა

1 0


- ლევან ჩომახაშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ღოუბანი თეთრიწყარო

1 0


- გიორგი ჩოგოვაძე დ.1969წ მსოფლიო პრიზიორი წარმ. ქუთაისი

1 0


- გიორგი ჩიხრაძე დ.2002წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. კვაჟა-გომი ონი

1 0


- ზვიად ჩინჩალაძე დ.1979წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო რუსთავი

1 0


გიორგი შუბითიძე მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- გიორგი შპეტიშვილი დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა მარტყოფი გარდაბანი

1 0


ლევან შონია მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


ვახტანგ შიხაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


გივი შენგელია მსოფლიო პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0


დავით შენგელია დ.1985წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0


- შორენა შარაძე დ.1991წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 0


- პაატა შამუგია დ.1952წ მსოფლიო პრიზიორი მხატვრული ტანვარჯიში წალენჯიხა

1 0


- ნატალია ყიფშიძე დ.1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0


ჯაბა ყველაშვილი მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0


არსენ ყარაგვეზაშვილი მსოფლიო პრიზიორი კიკბოქსინგი დედოფლისწყარო

1 0


ბაჩანა ყაზარაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- თამაზ ღლონტი დ.2004წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ლანჩხუთი

2 1


გიორგი ღვინიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 0


- ანზორ ქიბროწაშვილი დ.1939-2008წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1


დავით ქვათაძე მსოფლიო პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0


- ნოდარ ქევხიშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ კალაური გურჯაანი

1 0


ნუკრი ქანდარია მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ზაურ ქათამაძე დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. მუკუზანი გურჯაანი

1 0

0 1 1


- კობა ფხაკაძე დ.1984წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი ქუთაისი

1 1


გიორგი ფურცელაძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- შენგელი ფიცხელაური დ.1946წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ახშაანი ახმეტა

1 0


- ლაშა ფიფია დ.1975წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0


გურამ ფირცხალავა დ.2004წ მსოფლიო პრიზიორი უშუ წარმ. სოფ კურზუ მარტვილი

1 0


- შოთა ფარტენაძე დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქედა

1 1


- გიორგი ფარადაშვილი დ.1996წ მსოფლიო პრიზიორი სუმო გომი ხაშური

1 2


- გიორგი ფალიანი დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი მესტია

2 0


ლევან უძილაური მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ახმეტა

1 0


- ზურაბ ურთაშვილი დ.1998წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა მცხეთა

1 0


ანა უთურგაშვილი დ.2002წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო დუშეთი

1 0


- ვლადიმერ უგრეხელიძე 1939-2009წ ოლიმპიური პრიზიორი კალათბურთი წარმ. სოფ.ბობოთი ტყიბული

1 0


- რატი ტლაშაძე დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი გორი

1 1


- გიგა ტატიაშვილი დ.2002წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო წარმ. გორი

1 0


- ლაშა ტალახაძე დ.1992წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხაშური

1 0


- ლაშა სუმბულაშვილი დ.1976წ მსოფლიო პრიზიორი უშუ წარმ. სოფ. სანიორე თელავი

2 0


- დავით ქირია დ.1988წ მსოფლიო ჩემპიონი კიკბოქსინგი ზუგდიდი

1 1


- ცოტნე სულთანიშვილი დ.1996წ მსოფლიო ჩემპიონი კიკბოქსინგი წარმ. სოფ. გლოლა ონი

1 2


- ილია სულამანიძე დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ტყიბული

1 2


- გიორგი სულავა დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0


- ზურაბ სოხაძე დ. 1994წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოხუმი აფხაზეთი

1 0


- სოფიო სომხიშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 1


- დავით სოლოღაშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 3


ნიკოლოზ სიხვაძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ოთარ სოზიაშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო წარმ. სოფელი დიღომი

1 0


- ნიკა სისვაძე დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი სუმო სოფ. კორბოული საჩხერე

1 1


- ელისო სისაური დ.1998წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ახმეტა

1 0


- ანზორ სიდამონიძე დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ვანთა თელავი

2 1


- დავით სვიმონიშვილი დ.1986წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0


- ალექსი სვიანიძე მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ზემო საქარა ზესტაფონი

1 0


ვლადიმერ სვეტილკო 1915-1996წ მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა ტამბოვი

1 0


- თამაზ საღლიანი დ.1972წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- სარქის სარხოიანი 1947წ მსოფლიო პრიზიორი მაგიდის ჩოგბურთი ბათუმი

1 0


თინიკო სარალიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


სოფრომ სანთელაძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 1


- ონისე სანებლიძე 1998წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 1


- გიორგი როსტომაშვილი დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ნინოწმიდა საგარეჯო

1 0


- თინათინ რევაზიშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

2 0


- გიორგ რევაზიშვილი 1974წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0


- დავით რაზმაძე დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო თელავი

1 0


- ლევან ჟორჟოლიანი დ. 1988წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 0


- ბექა ჟორჟოლაძე 1992წ მსოფლიო პრიზიორი უშუ ქუთაისი

1 0


ბელა პლიევა მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- გიორგი პერტაია დ. 2001წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წარმ. სოფ. თაგილონი გალი

1 0


ლაშა პარასკებაშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- გელა პაპაშვილი 1969წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა

1 0


ილია ოთიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- ზვიად ოდოშაშვილი 1989წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. მეტეხი კასპი

2 0


- ელიზბარ ოდიკაძე დ.1989წ 7 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი თვისუფალი ჭიდაობა ზნაური

1 1


- მიხეილ ნოზაძე დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ხაშური

1 0


- მარიამ ნოდია დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ზანათი აბაშა

2 0


- ჯიბილო ნიჟარაძე დ.1946-1993წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ცანა ლენტეხი

1 0


- ბაგრატ ნინიაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დმანისი

1 1


თამაზ ნეფარიძე მსოფლიო პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0


- გია ნაცვლიშვილი დ.1966წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო დუშეთი

1 0


- ხათუნა ნარიმანიძე დ.1974წ მსოფლიო პრიზიორი მშვილდოსნობა წარმ. სოფ. სონჩო დუშეთი

1 2


- თამაზ ნამგალაური 1957-1991წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დუშეთი

1 0


გიორგი ნათათრალაშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ქვემო ქედი დედოფლისწყარო

1 0


- ზაზა ნადირაძე დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი კაიაკი და კანოე მცხეთა

1 1


- რევაზ ნადარეიშვილი 1991წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა აბაშა

1 1


- გივი ნადარეიშვილი დ.1992წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ფოთი

1 1


- სალომე მჭედლიშვილი 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დაგარეჯო

1 0


- ირაკლი მწითური 1995წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ყანჩავეთი ახალგორი

1 1


- ჯაბა მუმლაძე 1996წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლაგოდეხი

1 0


- ნიკოლოზ მუზაშვილი 1924-1992წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ჩარდახი მცხეთა

1 0


- დავით მოძმანაშვილი 1986წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ.დუშეთი

1 1


- შოთა მორჩილაძე 1951-2004წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წარმ. ლანჩხუთი

1 0


- სერგო მოვსესიანი დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი კონტაქტური კარატე

1 2


- შოთა მიშველიძე 1994წ 5 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ძალოსანი საჩხერე

1 0


- ლაშა მიქავა დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოხუმი

1 0


- გიორგი მირუაშვილი 1996წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ქვახვრელი გორი

2 0


- გიორგი მეშვილდიშვილი 1992წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ონი

1 1


გიორგი მეტრეველი მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ონი

1 0


- ნოდარ მეტრეველი 1987წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ხაშური

1 0


გიორგი მეტრეველი მსოფლიო პრიზიორი სამბო ხაშური

1 0


- გიზო მელაძე 1994წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1


- მევლუდ მელაძე დ.1972წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო წარმ. სოფ. ჩორდი ონი რაჭა

1 2

1 1 1


- მიხეილ მეზურნიშვილი დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. შინდისი თბილისი

1 0


- გოჩა შავაძე დ.1969წ მწრთვნელი მკლავჭიდი სოფ. დიდაჭარა ხულო

1 1


გიგი მდივანი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- კესარია მგელაძე დ.2010წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი ბათუმი

1 1

1 1 0


- ნინო მგელაძე 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ბათუმი აჭარა

1 0


- ნინო მახარაძე დ.1992წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ძამაგულა ხულო

3 0


- თეიმურაზ მატოიანი 1949-2004წ მსოფლიო პრიზიორი სასტენდო ტყვიის სროლა

1 0


- ლევან მატიაშვილი 1993წ 8 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0


- გია მარკოიძე 1997წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ნამონასტრევი ხულო

1 0


- დავით მარგოშვილი 1980წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1


- უშანგი მარგიანი 1994წ 7 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო გარდაბანი

1 1


- ვაჟა მარგველაშვილი 11 ოქრო დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო გორი

1 1


- კახა მამულაშვილი 1985წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო კასპი

1 1


- ზაურ მამარდაშვილი 1994წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0


- არჩილ მალაყმაძე დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა აჭარა

1 1


- მურმან მალანია დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი კაიაკი და კანოე ფოთი

1 1


- ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 1995წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სტეფანწმიდა

1 0


უჩა მაისურაძე 1986წ მსოფლიო პრიზიორი ხელბურთი ლაგოდეხი

1 0


- მამუკა მათიაშვილი 1977წ დამსახურებული მწრთვნელი ძიუდო საგარეჯო

1 0


- ლაშა მათიაშვილი 1999წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0


- მარიამ მაზანაშვილი 2001წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ზერტი გორი

1 0


- ირაკლი ლომიძე დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო გორი

1 1


- გაგი ლიჩელი 1998წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. თამარაშენი ქარელი

1 0


- დავით ლიპარტელიანი 1975წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ხოფური ლენტეხი

1 0


- მინდია ლილუაშვილი 1990წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზესტაფონი

1 1


ანზორ ლეჟავა დ. 1936-1997წ მსოფლიო პრიზიორი კალათბურთი სოფ. ქოლობანი აბაშა

1 0


- ჰენრი კუპრაშვილი დ.1946წ მსოფლიო ჩემპიონი თანამედროვე ხუთჭიდი ხაშური

6 1


- ირინე ლეონიძე 1984წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 1


- ბესიკ ლეკიაშვილი 1976წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ბოდბე სიღნაღი

1 0


- გიორგი ლაზუაშვილი 1995წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 0


ნინო ლაბაძე მსოფლიო 2006წ პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი საჩხერე

1 0


- ნუკრი მანაგაძე დ.1969წ მწრთვნელი ჭადრაკი ქუთაისი

1 0


- ნიკო კუცია 1988წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ფოთი

1 1


- გოგიტა კომლაძე დ.2005წ მსოფლიო პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი სოფ. სავანე საჩხერე

3 0


- ჯუმბერ კოლხიტაშვილი 2001წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- უშანგი კოკაური 1992წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო გორი

1 0


გიგა კოდუა მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- რობერტ კობლიაშვილი დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. ნორიო გარდაბანი

1 1


ზაზა კობაიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი დედოფლისწყარო

1 0


ბეჟან კობაიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


ლევან კირკიტაშვილი მსოფლიო პრიზიორი

1 0


- ანასტასია კირთაძე დ.2009წ მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი ქუთაისი

1 1


- თამაზ კირაკოზაშვილი 1996წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 1


- ლიზი კილაძე დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა ქუთაისი

1 1


- აკაკი კიბორძალიძე 1962-2001წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 1


- გუგა კიბორძალიძე დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 1


- მანუჩარ კვაშილავა დ.1996წ მსოფლიო პრიზიორი უშუ სანდაში სოფ. კიწია მარტვილი

1 1


ზურაბ კენჭუაშვილი მსოფლიო პეიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0


- ავთო ჩურჩხელაშვილი 1998წ საქართველოს ჩემპიონი ძიუდო ახმეტა

1 0


ნოდარ კევლიშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ნათია კახობერაშვილი დ 2002წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ზაქარო მცხეთა

1 0


- მოისეი კასიანიკი 1911წ მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა ჟიტომირი

1 0


- დავით კარბელაშვილი დ.1989წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო გორი

1 0


- ლუკა კაპანაძე 2001წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო მარნეული

1 1


ლელა კაპანაძე მსოფლიო პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0


- ლაშა ყამარაული 1994წ მსოფლიო პრიზიორი კონტაქტური კარატე წარმ. სოფ კარკუჩა სტეფანწმიდა(ყაზბეგი)

1 1


- დავით ირემაძე დ. 1992წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ნინოშვილი ლანჩხუთი

1 0


ნანა იოსელიანი 1962წ მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 1


- ზაზა თურმანიძე 1965წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. მახათაური საჩხერე

1 0


- რამაზ თურმანიძე 1999წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ბათუმი

1 1


- რევი თუთისანი 2001წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ლასხანა ცაგერი

1 0


- შმაგი თოდუა 1997წ 6 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 1


გიორგი თვალიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


ტარიელ თვალიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- დავით თენიეშვილი 1993წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. დვაბზუ ოზურგეთი გურია

1 1


- რევაზ თევდორაძე 1997წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 0


- თენგიზ თედორაძე 1967წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 0


- დავით თედორაძე 1997წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 1


ლაშა თაქთაქიშვილი მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა

1 0


ზაზა თაბაგარი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ჭიათურა

1 0


- გოგა ვარდოსანიძე 1999წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზესტაფონი იმერეთი

1 0


- ქრისტინე ესებუა 1995წ მსოფლიო პრიზიორი მშვილდოსნობა

1 1


- ოთარ ერანოსიანი 1993წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი ახალქალაქი

1 1


- ომარ ეგაძე 1939წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა გორი

1 0


- ალექსანდრე დოკვაძე 1994წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი რუსთავი

1 1


მერაბ დვალიშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- ზაურ დვალიშვილი 2000წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ხაშური

1 0


მარინე დემეტრაშვილი მსოფლიო პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0


- ვლადიმერ დგებუაძე 1970წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოხუმი

1 2


- ვასილ დაუთაშვილი 1987წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. განთიადი დმანისი

1 1


გოგა დანელია მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ალექსი დავითაშვილი 1974წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1


თემურ დადიანი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ბექა გურული 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა რუსთვი

1 1


- ლაშა გურული 1989წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთისი

1 0


ზაზა გუგენიშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ლევან გუგავა 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლენტეხი

1 1


- საბა გრიგალაშვილი 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ხევი ხარაგაული

1 0


- ტატო გრიგალაშვილი დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქარელი

1 1

6 3 9


- მათე გოქაძე 1976წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 1


- შამილ გოგოჭური 1997წ მსოფლიო პრიზიორი სუმო დუშეთი

1 0


- კობა გოგოლაძე 1973წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი ფოთი

1 1


- იმედა გოგოლაძე 1998წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლაგოდეხი

1 1


- ბაკურ გოგიტიძე 1973წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა

1 0


ირაკლი გოგია მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0


- ლაშა გობაძე დ.1994წ 8 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხულო აჭარა

1 1


გურამ გიორბელიძე მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა ქუთაისი

1 0


დავით გიგოლაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


აკაკი გიგატაძე მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 0


- თორნიკე გვიჭიანი 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ხელედი ლენტეხი

1 1


- გიორგი გერმანოზაშვილი დ. 2006წ მსოფლიო პრიზიორი უშუ

1 0


- ირინა გერასიმოვა 1964წ მსოფლიო პრიზიორი ცურვა ქუთაისი

1 0


- ბაქარ გელენიძე 1995წ მსოფლიო პრიზიორი კინგბოქსი ქუთაისი

1 1


- ემზარ გელაშვილი 1962წ მსოფლიო პრიზიორი ველოსიპეტისტი

1 0


გიორგი გეგელაშვილი მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0


- რაჩო გახარია 1988წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოხუმი

1 1


ვანო გამხიტაშვილი 1973-1999წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. სამთავისი კასპი

1 0


ირაკლი გამთენაძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 1


- დავით გაბელაია 1989წ მსოფლიო ჩემპიონი ათლეტიზმი წარმ. აბაშა

3 0


- სერგო გაბარაევი 1928-2014წწ მსოფლიო პრზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. მეგუთი ზნაური სამაჩბლო

1 0


- ბექა ბუჯიაშვილი 1993 მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0


ნოდარ ბუცხრიკიძე მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0


- აბესალომ ბუკია მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ფოთი

1 0


ანრი ბუკია მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ხობი სამეგრელო

1 0


- დავით ბუზიაშვილი 1993წ მსოფლიო პრიზიორი თვისუფალი ჭიდაობა ხაშური

1 0


- ნიკა ბროლაძე მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1


მერალი ბროიანი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


თამაზ ბოჭოიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი მარნეული

1 0


- დავით ბოდაველი 1956 წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დუშეთი

1 0


- ომარ ბლიაძე 1942წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა

1 0


- გელა ბეწუაშვილი 1971წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ლაუშა დუშეთი

1 0

2 1 3


გიორგი ბეღელაძე მსოფლიო პრიზიორი ტაილანდური კრივი თერჯოლა

1 0


- ბექა ბერძენიშვილი დ.1990წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო, ძიუდო კასპი

1 1

12 4 8


- იოსებ ბერიშვილი 1953წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. გლოლა ონი

1 0


- ლევან ბერიანიძე 1990წ 4 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ოჩამჩირე

1 0


ნუკრი ბერაია მსოფლიო პრიზიორი სამბო ფოთი

1 0


ოქსანა ბელოვა მსოფლიო პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი რუსთვი

1 0


- რობინზონ ბეგლარაშვილი 1998წ 3 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი გორი

1 1


- ლაშა ბეგიაშვილი 1992წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. ლაგოდეხი

1 0


დავით ბახბახიშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო ახმეტა

1 0


- მიხეილ ბახბახაშვილი 2000წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო თელავი

1 1


ნიკა ბაჩიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1


გიორგი ბაშარული მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- გელა ბარათაშვილი დ.1981წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ვაყა ხაშური

1 0

1 1 3


- ნიკოლოზ ბიბილაშვილი 1975წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო გორი

1 0

1 1 6


ლევან არჯევნიშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


- ვლადიმერ არსენიანი 1934-1989წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა

1 0


- როლანდ ანდრიაძე 1995წ მსოფლიო პრიზიორი თავიოსუფალი ჭიდაობა ხონი იმერეთი

1 1


- სანდრო ამინაშვილი 1992წ 2 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. მარაბდა თეთრიწყარო

1 1


- ტარიელ ალიბეგაშვილი 1945წ 2 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სტეფანწმიდა (ყაზბეგი)

1 0


- ნანა ალექსანდრია 1949წ 6 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი ფოთი

1 0


- ოთარ აბულაძე 2000წ 4 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ხულო აჭარა

2 1


ალექსი აბუთიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 0


გიორგი ჯაშიაშვილი 15 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0


ზურაბ ჯაფარიძე 2 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0


- თეონა ჯანჯღავა 1997წ 2 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა წარმ. მარტვილი სამეგრელო

1 0


- ბადრი ჯანიაშვილი 1971წ მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. ზემო ჩოჩეთი კასპი

1 0


- სერგო ჯაიანი 1928-1990წ მსოფლიო ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში სოხუმი აფხაზეთი

1 0


- ლელა ჯავახიშვილი 1984წ მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი თელავი

1 1


ვახტანგ ჯავახაძე 7 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0


ზაურ ხუბაშვილი 4 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი მცხეთა

1 0


- ბელა ხოტენაშვილი 1988წ 2 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი თელავი

1 1


- ვახტანგ ხოსიტაშვილი 1982წ მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო საგარეჯო

1 0


- მინდია ხომიზური 1995წ 2 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო

1 0


- ანზორ ხმიადაშვილი 1991წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0


- ლევან ღვინიაშვილი დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი გორი (ხიტურიძე)

1 1

3 0 1


- დავით ხეცურიანი 1997წ მსოფლიო ჩემპიონი ძალოსნობა წყალტუბო იმერეთი

1 0