სულ ვიზიტორი : 52182491
განთავსებული სტატია : 4458

მთავარი იუბილარი/ ხსენება

სპორტი, გამოჩენილი ადამიანების საიტი

ოლიმპიური ჩემპიონი, პრიზიორი   110
მსოფლიო ჩემპიონი   256
მსოფლიო პრიზიორი   278
ევროპის ჩემპიონი   134
ევროპის პრიზიორი   279
წარმატებული სპორტსმენები   17
საბჭოთა კავშირის ჩემპიონი   0
რეკორსმენი   2
მწრთვნელი/მსაჯი   18

- გაბრიელ ბარჯაძე დ.1953წ. სამბოს ფედერაციის მდივანი სოფ. ითხვისი ჭიათურა

1 0 1


- დავით წიკლაური დ.1980წ. კრივის ფედერაციის პრეზიდენტი წარმ. სოფ. კიტოხი გუდამაყარი

1 0 1


- ლაშა ტალახაძე დ.1993წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძალოსნობა შტანგა საჩხერე, იმერეთი.

3 1 249

25 0 1


- გენო პეტრიაშვილი დ.1994წ. ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი ქართლი

5 2 290

23 4 8


- ვარლამ ლიპარტელიანი დ.1989წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო ლენტეხი სვანეთი

6 1 319

21 12 15


- ნინო სალუქვაძე დ.1969წ. ოლიმპიური ჩემპიონი სასტენდო და ტყვიის სროლა წარმ. ქობულეთი აჭარა

1 1 518

15 8 8


- ლაშა შავდათუაშვილი დ.1992წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო სოფ. კარალეთი, გორი

3 1 544

14 8 12


- არსენ მეკოკიშვილი 1912-1972 ოლიმპიური ჩემპიონი 1951წ სოფ გიორგწიდა საგარეჯო კახეთი

1 1 550

15 0 0


- რაფაელ ჩიმიშკიანი დ.1929წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძალოსნობა(შტანგა) თბილისი

5 0 557

14 7 2


- ლევან თედიაშვილი დ. 1948წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

7 1 595

13 5 0


- ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი დ.1991წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიადაობა გორი ქართლი

3 1 614

12 6 8


- ლერი ხაბელოვი დ.1964წ. ოლიმოპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. დვალეთი

1 1 630

12 3 1


- ზვიად გოგოჭური დ.1986წ. პარაოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო ახმეტა კახეთი

1 1 667

11 0 3


- ალექსანდრე ჩივაძე დ.1955წ. ოლიმ.პრიზიორი ფეხბურთი ქლუხორი, ყარაჩაევსკი რუსეთი

3 2 682

10 5 3


- მიხეილ მამიაშვილი დ.1963წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა წარმ. ბაკურციხე გურჯაანი

1 2 692

10 2 2


- ვიქტორ სანეევი დ.1945წ. ოლიმპიური ჩემპიონი მძლეოსნობა (სამხტომი) სოხუმი, აფხაზეთი.

1 1 694

10 2 0


- რომან რურუა დ.1942წ. 10 ოქრო ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. მუხურჩა, მარტვილი

6 1 697

10 1 0


- ნინო დუმბაძე 1919-1983წწ ოლიმპიური პრიზიორი მძლეოსნობა სოფ. შემოქმედი ოზურგეთი

4 1 699

10 0 1


- დიმიტრი შანიძე 1937-2010წწ. ოლიმპ. პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა სოფ.დერჩი წყალტუბო იმერეთი

3 1 700

9 10 0


- დავით ხახალეიშვილი 1971-2021წწ ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო ქუთაისი

1 1 715

9 3 6


- ანზორ კიკნაძე დ.1934-1976წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო სოფ. ბადიაური საგარეჯო კახეთი

3 2 717

9 3 4


- ნესტორ ხერგიანი დ.1975წ.ოლიმპ.პრიზიორი ძიუდო მესტია, სვანეთი

3 2 741

8 3 10


- ვახტანგ ბალავაძე 1926-2018წწ ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ღანირი, სამტრედია, იმერეთი.

8 2 743

8 5 2


- შოთა ლომიძე 1936-1993წწ. ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. საყულია წყალტუბო იმერეთი

4 1 746

8 4 2


- ჯარჯი ზვიადაური დ.1986წ ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო ახმეტა კახეთი

1 3 747

8 3 4


- დავით ციმაკურიძე 1925-2006წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ფოთი

2 1 750

8 3 1


- დავით გობეჯიშვილი დ.1963წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.ხურუთი, ონი, რაჭა.

5 1 753

8 2 1


- გივი კარტოზია 1929-1998წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1 755

8 1 2


- ელდარ (ლუკა) კურტანიძე ოლიმპ. პრიზ. თავისუფალი ჭიდაობა დ. სოფ. ქვემო ფშავი გულრიფში აფხაზეთი

5 2 770

7 5 5


- რამაზ ხარშილაძე 1951-2017წწ. ოლიმპ. პრიზიორი ძიუდო სოფ. ნაცარგორა ხაშური ქართლი

4 1 771

7 5 4


- შმაგი ბოლქვაძე დ.1994წ. ოლიმპიური მედალოსანი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ხულო აჭარა

4 2 788

6 8 8


- ქეთევან ლოსაბერიძე დ.1949წ. ოლიმპიური ჩემპიონი მშვილდოსნობა სოფ.ლეყერეთი, ტყიბული

1 1 790

7 0 0


- თემურ ხუბულური დ.1955წ. ოლიმპ.პრიზიორი ძიუდო სოფ.სკრა გორი ქართლი

4 1 808

6 4 0


- ზურაბ საკანდელიძე 1945-2004წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი. კალათბურთი ქუთაისი, იმერეთი.

6 1 817

6 0 3


- ვახტანგ ბლაგიძე დ.1957წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ჩოჩხათი, ლანჩხუთი

2 1 818

6 0 2


- მაია აზარაშვილი დ.1964წ. ოლიმპიური მედალოსანი მძლეოსნობა სირბილი წარმ. აბასთუმანი ადიგენი

4 2 828

5 7 1


- შოთა ხაბარელი დ.1958წ ოლ. ჩემპიონი.ძიუდო სოფ.ძლევისჯვარი ქარელი, ქართლი.

7 0 831

5 5 4


- გიორგი სხირტლაძე 1932-2008წწ. ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. მთისკალთა ონი რაჭა

3 0 833

5 5 2


- დავით მარსაგიშვილი დ.1991წ. ოლიმპიური მედალოსანი თავისუფალი ჭიდაობა დ. სტეფანწმიდა(ყაზბეგი)

4 1 835

5 2 9


- გიორგი ჩხიკვაძე დ.2001წ. ახალგ. ოლიმპ. ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სენაკი

1 0 837

5 4 1


- გურამ საღარაძე დ.1939წ. ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხონი იმერეთი

4 1 837

5 4 1


- გივი ონაშვილი დ.1947წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო სოფ. პატარძლეული საგარეჯო კახეთი

3 2 838

5 3 3


- დავით გვანცელაძე 1937-1984წწ ოლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი აჭარა

3 0 843

5 2 1


- გიორგი ასანიძე დ.1975წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძალოსანი შტანგა საჩხერე, იმერეთი.

2 1 843

5 2 1


- ამირან ტოტიკაშვილი დ.1969წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო სოფ. მარტყოფი გარდაბანი ქვემო ქართლი

4 1 847

5 0 3


- ვლადიმერ რუბაშვილი 1940-1964წწ ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ნაოზა მცხეთა ქართლი

4 1 849

5 0 1


- ზურაბ ზვიადაური დ.1981წ. ოლიმპიური ჩემპიონი. ძიუდო ახმეტა კახეთი.

4 1 868

4 3 3


- ირაკლი თურმანიძე დ.1984წ ოლიმპიური პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა სოფ. ჩაქვი ქობულეთი აჭარა

4 1 869

4 2 5


- გიორგი თენაძე დ.1964წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო გორი ქართლი

2 1 873

4 1 4


- გურამ კოსტავა დ.1937წ. ოლიმპ. პრიზიორი ფარიკაობა წარმ. ქუთაისი

5 0 876

3 8 10


- გურამ მინაშვილი 1936-2015წწ ოლიმპიური პრიზიორი კალათბურთი წარმ. სოფ. ტობანიერი ვანი

4 1 876

4 1 1

http://www.geogen.ge/ge/treasurege/72/4315/

- რევაზ ლაშხი დ.1986წ. ოლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბორჯომი ქართლი

5 2 896

3 4 2


- ხათუნა ქვრივიშვილი დ.1974წ. ოლიმპ. პრიზიორი მშვილდოსნობა წარმ. ქარელი

3 1 899

3 3 2


- გიორგი ვაზაგაშვილი დ.1974წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო სოფ. ფლავი გორი ქართლი

3 2 899

3 2 5


- რევაზ მინდორაშვილი დ.1976წ. ოლიმპიური ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.კოლაგი, გურჯაანი

1 1 899

3 3 2


- სერგეი კოვალენკო 1947-2004წწ. ოლიმპ. პრიზიორი კალათბურთი პორტ არტური, ჩინეთი

4 0 900

3 2 4


- ირაკლი ცირეკიძე დ.1982წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ახალსოფელი, ტყიბული

1 1 904

3 1 3


- მანუჩარ კვირკველია დ.1978წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

2 1 904

3 1 3


- რამაზ ნოზაძე დ.1983წ. ოლიმპ. პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა წარმ. სოფ. აბისი ქარელი

3 2 905

3 1 2


- მირიან ცალქალამანიძე 1927-2000წწ. ოლ. ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ.კონდოლი, თელავი

7 0 905

3 1 2


- ოთარ ქორქია 1923-2005წწ. ოლიმპ.პრიზიორი კალათბურთი ქუთაისი იმერეთი

4 1 906

3 1 1


- კაჭარავა ვაჟა დ.1937წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ფრენბურთი ქუთაისი

3 0 908

3 0 2


- მიხეილ გიორგაძე დ.1961წ. ოლიმპიური პრიზიორი წყალბურთი ქუთაისი იმერეთი

1 1 909

3 0 1


- ლეილა მესხი დ.1968დ. ოლიმპიური პრიზიორი ჩოგბურთი წარმ. ქუთაისი

5 1 909

3 0 1


- გიორგი გეგელაშვილი დ.2001წ. ახალგ. ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 2 926

2 3 5


- ლევან სანაძე 1928-1998წწ ოლიმპიური პრიზიორი მძლეოსნობა (სპრინტი) ხონი იმერეთი

4 0 926

2 3 5


- ნუგზარ ასათიანი 1937-1992 ოლიმპიური ჩემპიონი ფარიკაობა ქუთაისი იმერეთი

4 2 930

2 3 1


- არსენ კასაბიევი დ.1987წ. ოლიმპ. პრიზიორი ძალოსნობა ცხინვალი სამაჩაბლო

7 3 931

2 2 3


- მიხეილ ქორქია 1948-2004წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი კალათბურთი ქუთაისი, იმერეთი.

1 1 933

2 2 1


- ავთანდილ ქორიძე 1935-1966წწ. ოლიმპ. ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა თერჯოლა

1 1 933

2 2 1


- შოთა ქველიაშვილი 1938-2004წწ. ოლიმპ. პრიზიორი ტყვიის სროლა წარმ. სოფ. თავასა თერჯოლა

5 2 934

2 2 0


- ალექსანდრე ანპილოგოვი დ.1954წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ხელბურთი თბილისი

2 1 934

2 2 0


- ვლადიმერ უგრეხელიძე 1939-2009წ ოლიმპიური პრიზიორი კალათბურთი წარმ. სოფ.ბობოთი ტყიბული

1 0 936

2 1 1


- კახი კახიაშვილი დ.1969წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ძალოსანი ცხივნალი სამაჩბლო

1 1 937

2 1 0


- ვლადიმერ აფციაური 1962-2012წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ფარიკაობა მანგლისი, თეთრიწყარო

2 1 938

2 0 2


- ნიკოლოზ დერიუგინი დ.1959წ.ოლიმპ. პრიზიორი კალათბურთი ქუთაისი იმერეთი

7 2 938

2 0 2


- შოთა ჩოჩიშვილი 1950-2009წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ღვლევი, ქარელი

1 1 948

1 6 4


- გიორგი გოგშელიძე დ.1979წ.ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი ქართლი

4 2 953

1 4 5


- ნოდარ ხოხაშვილი დ.1940წ. ოლიმპ. პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი ქართლი

3 0 961

1 2 3


- ვახტანგ იაგორაშვილი დ.1964წ. ოლიმპ. პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი წარმ. თელავი

3 1 965

1 1 2


- ბორის ნიკიტინი 1938-1984დ. ოლიმპიური პრიზიორი ცურვა

1 0 966

1 1 1


- თენგიზ სულაქველიძე დ.1956წ. ოლიმპიური პრიზიორი ფეხბურთი ქუთაისი იმერეთი

6 1 966

1 1 1


- ლუკა ბერულავა დ.2002წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ფიგურული ციგურაობა წარმ. მარტვილი

3 1 967

1 0 3


- ომარ ფხაკაძე 1944-1993წწ ოლიმპ.მედალოსანი ველოსპორტი ქუთაისი

5 3 967

1 1



- ნოდარ ჯორჯიკია 1921-2008წწ. ოლიმპ. პრიზიორი კალათბურთი ქუთაისი იმერეთი

4 0 967

1 1 0


- ლევან მოსეშვილი 1940-2020წწ ოლიმპიური პრიზიორი კალათბურთი წარმ. სოფ. გუბი ხონი იმერეთი

3 1 967

1 1 0


- მედეა ჯუღელი 1925-2016წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში ქუთაისი, იმერეთი.

1 1 967

1 1 0


- ალინა ბუტაევა დ. 2005წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ფიგურული ციგურაობა ყაზანი

2 1 968

1 0 2


- მუხრან ვახტანგაძე დ.1973წ. ოლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი აჭარა

3 1 968

1 0 2


- რომან ძნელაძე 1933-1966წწ. ოლიმპ.მპრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა თერჯოლა, იმერეთი

3 0 968

1 0 2


- ვლადიმერ გოგოლაძე დ.1966წ. ოლიმპიური ჩემპიონი სპორტული ტანმოვარჯიშე ხობი

5 1 968

1 0 2


- რობერტ შავლაყაძე 1933-2020წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი მძლეოსანი სოფ.კუხი ხონი იმერეთი

2 1 969

1 0 1


- ალექსანდრე დოხტურიშვილი დ.1980წ. ოლიმპიური ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. სართიჭალა გარდაბანი

1 0 970

1 0 0


- ვიქტორ კრატასიუკი 1951-2003წწ. ოლიმპიური ჩემპიონი ნიჩბოსანი ფოთი, სამეგრელო.

2 0 970

1 0 0


- კეტაშვილი გელა დ.1965წ. ოლიმპიური ჩემპიონი.ფეხბურთი თბილისი

1 1 970

1 0 0


- მანუჩარ ცხადაია დ.1985წ ოლიმპ. პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხობი

1 1 980

0 5 5


- ოთარ თუშიშვილი დ.1978წ. ოლიმპიური პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი ქართლი

6 2 988

0 2 6


- ნოდარ გვახარია 1932-1996წწ. ოლიმპიური პრიზიორი წყალბურთი წარმ. ზუგდიდი

2 1 992

0 2 2




- გივი ჩიქვანაია 1939-2018წწ. ოლიმპ. პრიზიორი წყალბურთი თელავი კახეთი

2 1 993

0 2 1


- ლერი გოგოლაძე დ.1938წ. ოლიმპიური მედალოსანი წარმ. სოფ. საგვიჩიო ხობი სამეგრელო

4 1 994

0 2 0


- ნადეჟდა დვალიშვილი-ხნიკინა დ.1933წ. ოლიმპიური პრიზიორი მძლეოსნობა ბაქო აზერბეიჯანი

4 0 995

0 1 2


- სოსო ლიპარტელიანი დ.1971წ. ოლიმპიური პრიზიორი ძიუდო სოფ. ხოფური ლენტეხი სვანეთი

4 2 995

0 1 2


- აკაკი ჩაჩუა დ.1969წ. ოლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სამტრედია იმერეთი

2 1 995

0 1 2


- გიორგი კოღუაშვილი დ.1969წ. ოლიმპიური პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ქუთაისი იმერეთი

1 2 996

0 1 1


- რევაზ ძოძუაშვილი დ.1945წ. ოლიმპ. პრიზიორი ფეხბურთი ქუთაისი იმერეთი

5 1 996

0 1 1


- მურთაზ ხურცილავა დ.1943წ. ოლიმპ. პრიზიორი ფეხბურთი, ბანძა, მარტვილი

6 3 996

0 1 1


- რამაზ ფალიანი დ.1973წ.ოლიმპ. მედალოსანი კრივი ბრინჯაო მესტია სვანეთი

4 1 997

0 0 3


- საიდა გუმბა 1959-2018წწ ოლიმპიური პრიზიორი მძლეოსნობა შუბის ტყორცნა სოხუმი აფხაზეთი

5 1 997

0 1 0


- ვლადიმერ ჭანტურია დ.1978წ. ოლიმპ. მედალოსანი კრივი ფოთი სამეგრელო

1 1 999

0 0 1


- რევაზ ჩელებაძე დ.1955წ. ოლიმპ. პრიზიორი ქობულეთი. აჭარა

8 2 999

0 0 1


- ცოტაძე ლიანა (1961) ოლიმპ. პრიზიორი საწყალოსნო სპორტი, სოფ.ღანირი სამტრედია იმერეთი

4 1 999

0 0 1


- ზვიად პატარიძე დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 1 1359

21 2 5


- ნონა გაფრინდაშვილი დ.1941წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი ზუგდიდი სამეგრელო

1 1 1415

19 4 3


- ავთანდილ ჭრიკიშვილი დ.1991წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძუდო სოფ. ნორიო გარდაბანი

1 1 1432

18 6 10


- ბექა ღვინიაშვილი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. რუისი ქარელი

1 3 1456

17 8 10


- ადამ ოქრუაშვილი დ.1989წ. მსოფლიო ჩემპიონი წარმ. სოფ. მჭადიჯვარი დუშეთი

1 1 1484

16 9 9


- ნუგზარ წურწუმია დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ხობი სამეგრელო

1 1 1502

16 3 9


- გურამ თუშიშვილი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო კოჯორი თბილისი

1 1 1511

16 2 3


- გენადი კვიკვინია დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. პირველი მაისი ხობი სამეგრელო

1 3 1532

15 5 3


გიორგი ჯაშიაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1541

15 2 3


- იმედა ჭინჭარაული დ.1994წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ახმეტა კახეთი

1 1 1561

14 5 4


- დავით ლორიაშვილი დ.1986წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო გარდაბანი ქვემო ქართლი

1 1 1564

14 3 7


- ლევან საგინაშვილი დ.1988წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 1 1568

14 4 0


- გივი მაჭარაშვილი დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა მცხეთა

1 1 1584

13 6 8


- მაია ჩიბურდანიძე დ.1961წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი ქუთაისი

1 1 1600

13 3 1


ვახტანგ ჩიდრაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. კონდოლი თელავი

1 1 1602

13 2 2


- ირაკლი ჩხეიძე დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძალოსნობა ზუგდიდი

1 1 1604

13 1 3


- ერეკლე გურჩიანი დ.1964წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ეცერი მესტია სვანეთი

3 1 1612

12 7 7


- გელა ბოლქვაძე დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1 1620

12 6 2


- ლერი აბულაძე დ.1999წ. მსოფლ. ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ხულო აჭარა

1 1 1621

12 5 4


- ლაშა ბექაური დ.2000წ.მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. არხილოსკალო დედოფლისწყარო

1 1 1631

12 2 3


- გელა (მუსა) არაბული დ.1974წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი ახმეტა კახეთი

1 0 1634

12 2 0


- მარინე ფუტკარაძე დ.1992წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ხელვაჩაური აჭარა

2 1 1636

12 1 1


- რევაზ დავითაძე დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძალოსნობა შტანგა წარმ. სოფ. ჩაქვი ქობულეთი აჭარა

1 3 1641

11 8 5


- ამირან პაპინაშვილი დ.1988წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო კასპი

1 1 1654

10 9 19


- გიორგი შოთაძე დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ლანჩხუთი

1 1 1665

11 1 2


- ივანე (ვანო) კბილაშვილი დ.1980წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემოპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. წაბლასხევი ბაღდათი

1 0 1666

11 1 1


- კობა მამამთავრიშვილი დ.1987წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წყნეთი თბილისი

2 1 1669

11 0 1


- რამაზ ზოიძე დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი აჭარა

1 1 1669

10 9 4


- ნუგზარ ტატალაშვილი დ.1990წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 1 1671

10 7 8


- ირმა ხეცურიანი დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი ფარიკაობა სოხუმი

1 0 1686

10 1 11


- ზურაბ იაკობაშვილი დ.1992წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ყვარელი

1 1 1689

10 2 5


- ტარიელ ჟღენტი დ.1945წ. მსოფლიო ჩემპიონი სასტენდო და ტყვიის სროლა ჩოხატაური გურია

1 0 1690

10 3 1


- შოთა ომარაშვილი დ.1981წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი გურჯაანი

1 1 1693

10 2 1


- კობა კურტანიძე 1963-2005წწ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. რიეთი გორი ქართლი

1 1 1699

10 0 1


- გიორგი მელია დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სამტრედია იმერეთი

1 0 1712

9 4 6


- ბეთქილ ონიანი დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ჩუკული ლენტეხი

2 1 1716

9 4 2


დავით ჭელიძე დ.1972წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლქავჭიდი ბაღდათი

1 0 1717

9 4 1


- ზარბეგ ბერიაშვილი დ.1939წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა კახეთი

1 1 1717

9 4 1


გიორგი მელიქიშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი რუსთავი

1 1 1722

9 2 2


ზაურ ცხადაძე დ.1964წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. სვირი ზესტაფონი

1 1 1728

9 0 2


- გოგიტა არქანია დ.1984წ. მსოფლიო ჩემპიონი კარატე წარმ. ზუგდიდი

1 1 1740

8 5 5


- ანასტასია გოტფრიდი 1996 მსოფლიო ჩემპიონი შტანგა

1 1 1742

8 5 3


- ინგა გიორგობიანი დ.1968წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა

1 0 1742

8 6 0


- ნატალია ანისიმოვა დ.1968წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა თბილისი

1 0 1742

8 6 0


- თამაზ იმნაიშვილი დ.1954წ. მსფ. ჩემპიონი სასტენდო და ტყვიის სროლა წარმ. ლანჩხუთი გურია

1 1 1747

8 3 4


მარიამ თურმანიძე დ.2002წ. მოსწ. მსოფლიო ჩემპიონი უშუ წარმ. სოფ. არგვეთი საჩხერე

1 1 1750

8 2 4


- ლუხუმ ჩხვიმიანი დ.1993წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო მესტია

1 1 1751

8 1 6


- ანტონ პლესნოი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი შტანგა უკრაინა Антон Плесной

1 1 1752

8 2 2


- გია ხაჩიძე დ.1976წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სურამი

1 0 1759

8 0 1


- არსენ შოშიაშვილი დ.1977წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 1 1760

8 0 0


ირაკლი ზირაქაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 2 1761

7 9 2


- ჯამბულ ვიბლიანი დ.1990წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი მესტია სვანეთი

1 1 1765

7 8 1


- ბესარიონ ბერულავა დ.1990წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. ზედა ეწერი ზუგდიდი

2 4 1766

7 5 9


- ეთერ ლიპარტელიანი დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ლენტეხი სვანეთი

1 1 1769

7 6 3


ვახტანგ ჯავახაძე მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1775

7 4 3


ანდრეი ზინჩენკო მსოფლიო ჩემპიონი კონტაქტური კარატე

1 1 1780

7 3 1


- ნინო ოძელაშვილი დ.1990წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო წყნეთი

1 2 1787

6 9 6


- ბექა ლომთაძე დ.1991წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი იმერეთი

1 1 1787

6 10 3


- ზაზა კედელაშვილი დ.1986წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ქვემო ქედი დედოფლისწყარო

1 0 1790

7 0 0


- ლუკა მაისურაძე დ.1998წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ხაშური

1 2 1803

6 3 8


- ზებედა რეხვიაშვილი დ.1991წ. მსოფლიუო ჩემპიონი ძიუდო რუსთავი

1 0 1804

6 2 10

vBwsnZ1-M8M

- უშანგი კუზანაშვილი დ.1984წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო საგარეჯო

1 0 1806

6 3 5


- ალექსი ზავრაშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ვეჯინი გურჯაანი კახეთი

1 1 1806

6 4 2


- რაულ მამედოვი დ.2004წ. მსოფლიო ჩემპიონი უშუ

2 0 1808

6 4 0


- გელა ზაალიშვილი დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო

1 1 1809

6 2 5


ვალიკო იჩქითი დ.1998წ. ახალგ. მსოფ. ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. მეჯვრისხევი გორი

1 0 1810

6 1 7


- ლევან ნახუცრიშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო წარმ. თელავი

1 0 1812

5 10 8


- ნიკოლოზ მათიაშვილი დ.1984წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 0 1813

6 2 1


გიორგი ვასაძე შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი წარმ. სოფ. საგვეში იმერეთი

1 0 1813

6 2 1


ვალერიან მელაძე მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1814

6 2 0


- გრიგოლ ზურაბიანი დ.1990წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ლენტეხი სვანეთი

1 1 1814

6 2 0


- სოფიკო აფხაზავა დ. 2008წ. მოსწ. მსოფლიო ჩემპიონი უშუ ფოთი

1 0 1814

6 2 0


- დავით სამუშია დ.1992წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ.ლია წალენჯიხა

2 2 1815

6 1 2


- ჯემალ მჭედლიშვილი დ.1962წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ქარელი

1 0 1818

6 0 2


- როსტომ ომერის ძე აბაშიძე დ.1935წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი აჭარა

1 1 1818

6 0 2


- ზვიად სულიკაშვილი დ.1990წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ ანაგა სიღნაღი

1 1 1820

6 0 0


- სვეტლანა მაკარიჩევა დ.1972წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა ტალინი ესტონეთი

1 0 1820

6 0 0


- ვეფხია სამხარაძე დ.1976წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. საირხე საჩხერე

1 0 1825

5 8 1


- ვილენ გაბრავა დ.1990წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი სოფ. პირველი მაისი ხობი სამეგრელო

1 3 1825

5 7 4


- ლევან პოღოსიანი დ.1994წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქობულეთი

3 1 1828

5 6 4


- ალექსი ფრეწუაშვილი დ.1984წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი გარდაბანი

2 0 1831

5 5 4


შალვა ზურაბაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1832

5 5 3


- ნიკა კენჭაძე დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური რაჭა

1 0 1833

5 4 5


- ავთანდილ კენჭაძე დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური რაჭა

1 1 1835

5 3 6


- ტარიელ გაფრინდაშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1 1835

5 3 6


- ნინო საბაშვილი დ.1981წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქარელი

1 0 1836

5 2 8


- ირაკლი კუპატაძე დ.1996წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო საგარეჯო კახეთი

1 1 1837

5 2 7


ლევან საკაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1840

5 3 1


- ნიკოლოზ შერაზადიშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო წარმ. ქარელი

1 1 1841

5 2 3


- მიხეილ სალაძე დ.1959წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. არგვეთა ზესტაფონი

1 1 1841

5 3 0


- ვლადიმერ ახალკაცი დ.2000წ. ძიუდო მსოფლიო ჩემპიონი ქარელი ქართლი

1 1 1841

5 2 3


- ვასილ იმერლიშვილი დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი სოფ. ჭანდარი გურჯაანი კახეთი

1 3 1842

5 2 2


- კობა თოდაძე დ.1973წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი საჩხერე იმერეთი

1 0 1842

5 2 2


ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1844

5 2 0


- იოსებ მაღალაშვილი დ.1952წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. მეტეხი კასპი

1 0 1844

5 2 0


- ნუგზარ ჭიკაძე დ.1998წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. კაკაბეთი საგარეჯო

2 1 1846

5 1 1


- თენგიზ ნაცვლიშვილი დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ჭანდარი გურჯაანი

1 0 1846

5 0 4


- მირიან მაისურაძე დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ონი რაჭა

1 0 1849

5 0 1


- მალხაზ ბერუაშვილი დ.1961წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ქარელი ქართლი

1 0 1849

5 0 1


გურამ აბულაშვილი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მატანი ახმეტა კახეთი

1 0 1849

4 10 1


გიორგი დემეტრაშვილი დ.1989წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. თელიანი კასპი

1 0 1850

5 0 0


- ელენე ქებაძე დ.1994წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ლაგოდეხი

1 1 1854

4 6 8


თორნიკე გიგაური მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი წარმ. სოფ. ბლო ხევსურეთი

1 1 1854

4 8 2


- ნინო თიბილაშვილი დ.1997წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მოფარიკავე წარმ. სოფ. კეხიჯვარი ქარელი

1 0 1864

4 3 7


- ლევან წიკლაური დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო წარმ. სოფ. მაქართა გუდამაყარი

1 5 1865

4 4 3


ირინა დრიაევა მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი

1 0 1865

4 4 3


- ირაკლი გამთენაძე დ.1988წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 3 1867

4 3 4


კობა მჭედლიშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო საგარეჯო

1 1 1868

4 3 3


- ვახტანგ ლაბაძე დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ბოლნისი

1 1 1870

4 3 1


- თორნიკე ჭოველიძე დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ქუთაისი

1 0 1871

4 2 3


- აივენგო რიკაძე დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 1 1872

4 1 5


- ჯამბულ ქურდიანი დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ქუთაისი

1 0 1873

4 2 1


- ოთარი მამუჩარაშვილი დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მატანი ახმეტა

1 0 1874

4 2 0


ზაურ ხუბაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი მცხეთა

1 0 1875

4 1 2


- დათუნა ჯიშკარიანი დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ხობი სამეგრელო

1 0 1875

4 1 2


- ლაშა გუჯეჯიანი დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო წარმ. სოფ. ჩვაბიანი მულახი მესტია

1 1 1875

4 1 2


- გაგა ბახტიძე დ.1999წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ზესტაფონი იმერეთი

1 0 1876

4 1 1


- მირზა სხულუხია დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1 1877

4 0 3


- ომარ გურჯიძე დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0 1877

4 0 3


საბა გოგია დ.2011წ. მსოფლიო ჩემპიონი უშუ ფოთი

1 0 1877

4 1 0


- ჯონდო მუზაშვილი დ.1970წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. გალავანი მცხეთა

1 1 1878

4 0 2


ბაჩუკი საგინაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი გურჯაანი კახეთი

1 0 1880

4 0 0


- ზურაბ ბუცხრიკიძე დ.1990წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი ქუთაისი იმერეთი

1 0 1887

3 6 5


- თემურ ლიპარტაშვილი დ.1978წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ ჩუმლაყი გურჯაანი

1 0 1891

3 5 4


- დავით ჩხარტიშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

1 1 1892

3 3 9


- მამუკა კურდღელაშვილი დ.1971წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო საგარეჯო კახეთი

1 0 1894

3 5 1


- ჯაბა პაპინაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო კასპი

1 1 1895

3 3 6


- დავით ქევხიშვილი დ.1983წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. ახალსოფელი ყვარელი

1 0 1898

3 3 3


- გიორგი გოგოჩაშვილი დ.1996წ. შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 0 1898

3 4 0


- მინდია ბოდაველი დ.1983წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო თბილისი

1 0 1899

3 2 5


ნიკა სიდამონიძე დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ქარელი

1 0 1900

3 3 1


- გოჩა ღვაჩლიანი დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო მესტია სვანეთი

1 0 1901

3 2 3


ბექა ბასილაშვილი შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი გორი

1 0 1902

3 2 2


- დავით ოზბეთელაშვილი დ.1996წ 3 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი ძუდო სიღნაღი

1 0 1903

3 2 1


- გიორგი ამბროლაძე დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 1 1904

3 2 0


- ზვიად ხანჯალიაშვილი დ.1983წ მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო თელავი

1 1 1904

3 1 3


- ნიკოლოზ კახელაშვილი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა მცხეთა

1 1 1904

3 1 3


- ცოტნე სულთანიშვილი დ.1996წ მსოფლიო ჩემპიონი კიკბოქსინგი წარმ. სოფ. გლოლა ონი

1 2 1906

3 1 1


- შალვა ქარდავა დ.1989წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ლენტეხი

1 1 1906

3 0 4


გენადი (დიტო) ბუკია მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ხობი სამეგრელო

1 0 1906

3 1 1


- თემო ყაზარაშვილი დ.1959წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. მატანი ახმეტა

1 0 1907

3 0 3


ოთარ საგინაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1907

3 1 0


გიორგი ოქროცვარიძე შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1907

3 1 0


- რუსუდან ხოფერია დ.1972წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა წარმ. სენაკი

1 1 1907

3 1 0


- საბა ლატარია დ.2004წ.ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ხობი

1 1 1907

3 1 0


- ზვიად თევდორაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო საგარეჯო

1 1 1907

3 0 3


- საბა დანელია დ.2004წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ხობი სამეგრელო

2 0 1907

3 1 0


- რევაზ ლუტიძე გიორგის ძე დ.1987წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ლელოვანი ადიგენი სამცხე ჯავახეთი

1 1 1908

3 0 2


- ლევან ღვინიაშვილი დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი გორი (ხიტურიძე)

1 1 1909

3 0 1


- გრიგოლ ბაინდურაშვილი დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო წარმ. თიანეთი

1 1 1909

3 0 1


- ნანა ძაგნიძე დ.1987წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი ქუთაისი

1 1 1915

2 6 7


- გიორგი ჩხეიძე დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძალოსნობა შტანგა დ. სოფ. რიყე ზუგდიდი

1 1 1921

2 5 4


- თენგიზ გაზდელიანი 1981 მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ლესემა ლენტეხი სვანეთი

2 0 1921

2 5 4


გენადი ჩირგაძე მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ქუთაისი

1 1 1922

2 4 6


- ირინა ოვოიანი 1975წ 2 ოქრო 5 ვერცხლი მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა

1 0 1922

2 6 0


- ელჩინ ბინატოვი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. დმანისი

1 1 1924

2 2 10


- გიორგი ხარაბაძე დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი კრივი ქუთაისი

1 1 1925

2 4 3


- ჯაბა გეთიაშვილი დ.1982წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი წარმ. სოფ. ახაშენი გურჯაანი

1 1 1925

2 3 6


- ბელა ხოტენაშვილი დ.1988წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი თელავი

1 1 1927

2 3 4


- დავით ხეცურიანი დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძალოსნობა წყალტუბო იმერეთი

1 0 1928

2 4 0


- ანდრო ცხოვრებოვი 1939-1991წწ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. მსხლები ჯავა სამაჩბლო

1 0 1928

2 3 3


- მაია შილაკაძე დ.1965წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა წარმ. სოფ ლიხაური ოზურგეთი

1 0 1932

2 2 2


- მირიან პავლიაშვილი დ.1979წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო მცხეთა

1 0 1932

2 1 5


- მანანა მნათობიშვილი დ.1962წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა დუშეთი

1 0 1932

2 2 2


- ნანა კიკილაშვილი დ.1962წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა წარმ.სოფ. ჯუგაანი სიღნაღი

1 0 1932

2 2 2


- მირიან გიორგაძე დ.1976წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. ზედა საზანო თერჯოლა

2 0 1934

2 1 3


- გურამ გედეხაური დ.1962წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომალული ჭიდაობა სოფ. სართიჭალა გარდაბანი

1 0 1934

2 2 0


ბაგრატ გაგნიძე მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი იმერეთი

1 1 1934

2 2 0


- ზურაბ კახის ძე თავბერიძე 1990 მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მერია ოზურგეთი გურია

3 2 1935

1 11 2


- გურამ გიგოლაშვილი დ.1974წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. იყალთო თელავი კახეთი

1 0 1935

2 1 2


- იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი დ.1958წ. მკლავმჭიდი მსოფლიო ჩემპიონი მესტია სვანეთი

1 0 1935

2 1 2


- იოსებ ახალბედაშვილი დ.1974წ.მსოფლიო ჩემპიონი სამბო გორი

1 0 1935

2 0 5


- თეონა ჯანჯღავა დ.1997წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა წარმ. მარტვილი სამეგრელო

1 0 1936

2 1 1


- ომარ ნიაზაშვილი დ.1994წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0 1936

2 1 1


- ტრისტან მოსახლიშვილი დ.1997წ მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო თელავი

2 1 1936

2 1 1


- მაია გუბიევა დ.1968წ. მსოფლიო ჩემპიონი სასროლო სპორტი თბილისი

1 0 1936

2 1 1


- გოგიტა აბალიშვილი დ.2002წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი თიანეთი მცხეთა მთიანეთი

1 0 1936

2 1 1


ლიუდმილა გლაზუნოვა მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა

1 0 1937

2 1 0

პირველი ადგილი()

აკრობატიკა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1982, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი

მეორე ადგილი()

აკრობატიკა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1982, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი

პირველი ადგილი()

აკრობატიკა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1982, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი


- ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი დ.1992წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ.სოფ ცხრუკვეთი ჭიათურა

3 0 1937

2 0 3


- მინდია ფეტვიაშვილი დ.1973წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1937

2 1 0


- გიორგი ონიანი დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. მელე ლენტეხი

1 0 1937

2 0 3


- ლევან მოწონელიძე დ.1990წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქუთაისი იმერეთი

1 1 1937

2 1 0


- სვეტლანა მკრტჩიანი-ფეიქრიშვილი დ.1961წ. მსოფლიო ჩემპიონი აკრობატიკა ფერღანა უზბეკეთი

1 0 1937

2 1 0


- გიორგი კანდელაკი დ.1974წ. მსოფლიო ჩემპიონი კრივი სოფ. ვარიანი გორი

1 1 1937

2 1 0


- მამუკა ფაჯიშვილი დ.1977წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სტეფანწმიდა

1 0 1938

2 0 2


- გიორგი მეხრიშვილი დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ხაშური

1 0 1938

2 0 2


- ლევან ებანოიძე დ.1967წ. მსოფლიო ჩემპიონი სუმო სოფ. დიმი ბაღდათი იმერეთი

1 0 1938

2 0 2


- რატი რეხვიაშვილი დ.1978წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ჭიორა ონი

2 0 1939

2 0 1


- მინდია ხომიზური დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო

1 0 1939

2 0 1


- სერგეი ტერნოვიხი დ.1960წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოხუმი

1 0 1939

2 0 1


- დავით პოღოსიანი დ.1974წ. მსოფლიო ჩემპიონი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0 1939

2 0 1


- გიორგი დიღმელაშვილი დ.2002წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. გიორგიწმიდა საგარეჯო

1 1 1939

2 0 1


- ბორის ანტონოვი დ.1924წ. მსოფლიო ჩემპიონი სასტენდო და ტყვიის სროლა თბილისი

1 0 1939

2 0 1


- მაია ბოჭორიძე დ.1996წ. მოსწ. მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა

1 0 1940

2 0 0


- ზაზა დაბრუნდაშვილი დ.1970წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0 1940

2 0 0


ზურაბ ჯაფარიძე მსოფლიო ჩემპიონი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0 1940

2 0 0


- ილია ყანდაშვილი დ.1989წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. მაღრო სიღნაღი

1 0 1940

2 0 0


ამირან იანვარაშვილი დ.1993წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო კასპი

1 1 1940

2 0 0


სერგო დურგლიშვილი 1992-2017წწ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი სოფ. ახალსოფელი გორი

2 0 1940

2 0 0


- ლალი დოლიძე დ.1958წ. მსოფლიო ჩემპიონი მხატვრული ტანვარჯიში ოზურგეთი გურია

1 0 1940

2 0 0


- გივი ახვლედიანი 1918-2003წწ მსოფლიო ჩემპიონი ფრენბურთი ქუთაისი

1 0 1940

2 0 0


- ვახტანგ ახობაძე დ.1982წ. შ.შ.მ. მკლავმჭიდი მსოფლიო ჩემპიონი ჭყვიში ვანი იმერეთი

1 0 1950

1 6 2


- თამაზ ჩუტკერაშვილი 1973-2020წწ მსოფლიო ჩემოპიონი მკლავჭიდი სოფ. ქვენატკოცა ქარელი

1 0 1957

1 4 1


ნიკო ბაჯალაძე დ.1996წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ზუგდიდი სამეგრელო

1 0 1958

1 4 0


- ნინო ბაციაშვილი დ.1987წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი ბათუმი აჭარა

1 1 1958

1 3 3


- ლელა ჯავახიშვილი დ.1984წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი თელავი

1 1 1959

1 2 5


- სალომე მელია დ.1987წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი ბათუმი აჭარა

1 1 1959

1 2 5


- გოჩა სიჭინავა დ.1998წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ნოჯიხევი ხობი

1 1 1960

1 3 1


- ზაზა ოქროცვარიძე დ.1995წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ახმეტა კახეთი

1 1 1960

1 3 1


- ნიკოლოზ კაჭარავა დ.2004წ. მოსწ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი წარმ. ჩხოროწყუ სამეგრელო

1 1 1962

1 2 2


- ბადრი ჯანიაშვილი დ.1971წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. ზემო ჩოჩეთი კასპი

1 0 1962

1 2 2


- ავთანდილ ცინცაძე დ.1983წ.მსოფლიო ჩემპიონი სამბო წარმ. ჩოხატაური

1 1 1962

1 1 5


- ლუკა ხუტიაშვილი დ.2004წ. მსოფლიო ჩემპიონი უშუ წარმ. ზეღდულეთი გორი

1 0 1963

1 1 4


- დავით ბედინაძე დ.1985წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი აჭარა

1 1 1963

1 2 1


ანა ოდიშვილი ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა

1 0 1964

1 2 0


- მერაბ კაკაბაძე დ.1992წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 2 1964

1 1 3


მერაბ დუკაშვილი მსოფლიო ჩემპიონი მკლავმჭიდი

1 1 1964

1 1 3


ირაკლი დემეტრაშვილი დ.2002წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო სოფ. თელიანი კასპი

1 2 1964

1 1 3


ზურაბ ბერძენიშვილი მსოფლიო ჩემპიონი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0 1964

1 2 0


- ვალერი პარუნაშვილი დ.1968წ მსოფლიო ჩემპიონი სამბო

1 1 1965

1 1 2


ელიზბარ თურქია ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ფოთი

1 1 1965

1 1 2


- ზვიად ხაჩიძე დ. 1968წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. ხაშური

1 0 1966

1 1 1


- აკაკი ხანიშვილი დ.1979წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო სოფ. ვარიანი გორი

1 0 1966

1 1 1


- ავთო მუკბანიანი დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ლენტეხი

1 1 1966

1 1 1


- გალინა შარაბიძე (მინაიჩევა) დ.1929წ. მსოფლიო ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში მოსკოვი

1 0 1967

1 1 0


- გიორგი ყიზილაშვილი დ.1973წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ახმეტა

1 0 1967

1 1 0


- მირიან ოგნაძე 1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძალოსნობა დმანისი

1 0 1967

1 1 0


- გრიგოლ მამრიკიშვილი დ.1981წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ქუთაისი

1 0 1967

1 1 0


- სერგო ჯაიანი 1928-1990წწ მსოფლიო ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში სოხუმი აფხაზეთი

1 0 1969

1 0 1


- ვახტანგ ხოსიტაშვილი დ.1982წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო საგარეჯო

1 0 1969

1 0 1


- რუსუდან სიხარულიძე დ.1954წ მსოფლიო ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში ბათუმი აჭარა

1 1 1969

1 0 1


- ნიკოლოზ ნუცუბიძე დ.2009წ. მოსწ. მსოფლიო ჩემპიონი უშუ წარმ. ქუთისი იმერეთი

1 0 1969

1 0 1


- დიმიტრი ნასყიდაშვილი დ.2000წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ქარელი

1 0 1969

1 0 1


- ირინე გაბაშვილი 1960-2009წწ. მსოფლიო ჩემპიონი ტანვარჯიში წარმ. თეთრი წყარო

1 0 1969

1 0 1


- მერი არაბიძე დ.1994წ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი სამტრედია იმერეთი

1 1 1969

1 0 1


- გიორგი ალბუთაშვილი დ.1989წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. ფხოვი

2 0 1969

1 0 1


- ანზორ ხმიადაშვილი დ.1991წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო გორი

1 0 1970

1 0 0


- ვანო ჩურჩხელაშვილი დ.1996წ მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ახმეტა

1 0 1970

1 0 0


ტარიელ ფალიაშვილი შ.შ.მ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი

1 0 1970

1 0 0


- გიგა ოჩხიკიძე 1990წ მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი ვანი იმერეთი

1 0 1970

1 0 0


- იური ოსიპოვი დ.1937წ. მსოფლიო ჩემპიონი ფარიკაობა სტალინგრადი რუსეთი

1 0 1970

1 0 0


- ჯონი ნანდოშვილი დ.1996წ. მსოფლიო ჩემპიონი ათლეტიზმი სიღნაღი

1 0 1970

1 0 0


- თორნიკე მარგველაშვილი დ.2000წ. ახალგ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო ქარელი

1 0 1970

1 0


ანა ლაპიაშვილი დ.1996წ. მოსწ.მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა

1 0 1970

1 0 0


- ნინა დრონოვა დ.1958წ. მსოფლიო ჩემპიონი სპორტული ტანვარჯიში

1 0 1970

1 0 0


- ანა დოღონაძე დ.1973წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა მცხეთა

1 0 1970

1 0 0


- გენადი გიორგაძე დ.1946წ. მსოფლიო ჩემპიონი სამბო მცხეთა

1 0 1970

1 0 0


- ზაქარია (სოსო) აბრამაშვილი დ.1972წ. მსოფ. ჩემპიონი ბატუტზე ხტომა რუსთავი

1 0 1970

1 0 0


- ბესიკ ლეკიაშვილი დ.1976წ. მსოფლიო ჩემპიონი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ბოდბე სიღნაღი

1 0 1972

0 8 4


- დავით გაბელაია დ.1989წ. მსოფლიო ჩემპიონი ათლეტიზმი წარმ. აბაშა

3 0 1999

0 0 1


- ლაშა ჯანჯღავა დ.1970წ. სდუტ. მსოფლიო ჩემპიონი ჭადრაკი წარმ. სოფ. დიდი ჭყონი მარტვილი

1 1 2000


- დავით ქირია დ.1988წ მსოფლიო ჩემპიონი კიკბოქსინგი ზუგდიდი

1 1 2000


- ჰენრი კუპრაშვილი დ.1946წ მსოფლიო ჩემპიონი თანამედროვე ხუთჭიდი ხაშური

6 1 2000


- პაატა ღვინიაშვილი 1987წ 5 ოქრო მსოფლიო ჩემპიონი სამბო გორი

1 0 2000


- ბექა მაზანიშვილი დ.1976წ. მსოფლიო ჩემპიონი ძალისმიერი სამჭიდი დ. თელავი

6 1 2000

12 1 0


- ალექსი დავითაშვილი 1974 მსოფლიო ჩემპიონი ძიუდო ახმეტა კახეთი

1 1 2000


- სარქის სარხოიანი დ.1947წ. მსოფლიო პრიზიორი მაგიდის ჩოგბურთი ბათუმი

1 0 2191

26 7 8


- იაკობ ქაჯაია დ.1993წ. მსიოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წყალტუბო

1 3 2562

14 4 6


- ბექა ბერძენიშვილი დ.1990წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო, ძიუდო კასპი

1 1 2620

12 4 8


- ვაჟა მარგველაშვილი დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო გორი

1 1 2651

11 3 10


- ლევან მატიაშვილი დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0 2724

8 7 15


- ლაშა გობაძე დ.1994წ 8 ოქრო მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხულო აჭარა

1 1 2741

8 4 7


- ელიზბარ ოდიკაძე დ.1989წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ზნაური სამაჩბლო

1 1 2756

7 8 10


- უშანგი მარგიანი დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო გარდაბანი

1 1 2761

7 8 5


- საბა გრიგალაშვილი დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ხევი ხარაგაული

1 0 2772

7 3 9


ვლადიმერ სვეტილკო 1915-1996წ მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა ტამბოვი

1 0 2785

7 1 2


- ანზორ ქიბროწაშვილი დ.1939-2008წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1 2799

6 6 3


- რობერტ კობლიაშვილი დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. ნორიო გარდაბანი

1 1 2800

6 4 8


- ლაშა ჯელაძე დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი სუმო ამბროლაური

1 0 2802

6 3 9


- ტატო გრიგალაშვილი დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქარელი

1 1 2802

6 3 9


- ზურაბ ურთაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა მცხეთა

1 0 2806

6 2 8


- ონისე სანებლიძე 1998წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 1 2807

6 2 7


- შოთა ფარტენაძე დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქედა

1 1 2810

6 2 4


- შმაგი თოდუა დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 1 2813

6 0 7


- ნანა ალექსანდრია დ.1949წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი ფოთი

1 0 2814

6 2 0


- გიორგი მეშვილდიშვილი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ონი

1 1 2821

5 5 14


- შოთა მიშველიძე დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი ძალოსანი საჩხერე

1 0 2826

5 7 3


- ივერიკო ჯულაყიძე დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 0 2829

5 4 9


- გიორგი რევია დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ფიგურული ციგურაობა წარმ. მარტვილი

1 1 2838

5 3 3


- თეიმურაზ აფხაზავა დ.1955წ. მსოფლიო ჩემპიონი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 1 2840

5 2 4


- მარია კაზაკოვა დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ფიგურული ციგურაობა

1 1 2841

5 3 0


- ნანა იოსელიანი დ.1962წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 1 2843

5 2 1


- მინდია ლილუაშვილი დ.1990წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზესტაფონი

1 1 2853

4 7 6


- ჯონი ხეცურიანი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ხობი

1 1 2864

4 4 4


- ჯიბილო ნიჟარაძე 1946-1993წწ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ცანა ლენტეხი

1 0 2864

4 3 7


- ბექა გურული დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა რუსთვი

1 1 2865

4 3 6


- ოთარ აბულაძე დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ხულო აჭარა

2 1 2865

4 3 6


- დავით მოძმანაშვილი 1986წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ.დუშეთი

1 1 2866

4 4 2


- ოთარ ერანოსიანი დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი ახალქალაქი

1 1 2867

4 3 4


- სოფიო სომხიშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 1 2868

4 3 3


- ბექა ბუჯიაშვილი დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0 2868

4 3 3


- ილია სულამანიძე დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ტყიბული

1 2 2870

4 2 4


- ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 1995წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სტეფანწმიდა

1 0 2871

4 1 6


- ლევან ბერიანიძე დ.1990წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ოჩამჩირე

1 0 2871

4 2 3


- ალექსანდრე დოკვაძე 1994წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი რუსთავი

1 1 2874

4 1 3


- ავთანდილ ცერცვაძე დ.1981წ. მსოფლიო პრიზიორი სუმო ახალდაბა ბორჯომი

2 3 2876

3 9 7


- ომარ ეგაძე 1939წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა გორი

1 0 2876

4 1 1


- კახა მამულაშვილი 1985წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო კასპი

1 1 2880

3 7 9


- გიორგი ფარადაშვილი დ.1996წ მსოფლიო პრიზიორი სუმო გომი ხაშური

1 2 2892

3 6 0


- მოისეი კასიანიკი დ.1911წ. მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა ჟიტომირი

1 0 2893

3 5 2


- შენგელი ფიცხელაური დ.1946წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ახშაანი ახმეტა

1 0 2894

3 4 4


- მერალი ბროიანი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 1 2895

3 5 0


ჯაბა ყველაშვილი მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0 2897

3 2 7


- მარიამ ჯანაშვილი დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ზემო მაჩხაანი დედოფლისწყარო

1 3 2899

3 3 2


- თორნიკე ქათამაძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ბათუმი

1 0 2900

3 2 4


- გიგა ტატიაშვილი დ.2002წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო წარმ. გორი

1 0 2900

3 3 1


- ნიკა სისვაძე დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი სუმო სოფ. კორბოული საჩხერე

1 1 2900

3 1 7


- მიხეილ ბახბახაშვილი დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო თელავი

1 1 2902

3 2 2


- რობინზონ ბეგლარაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი გორი

1 1 2902

3 1 5


- ნიკოლოზ მუზაშვილი 1924-1992წწ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ჩარდახი მცხეთა

1 0 2903

3 2 1


- ნიკა ბროლაძე მსოფლიო დ.2003წ. პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1 2906

3 0 4


- გიორგი გერმანოზაშვილი დ.2006წ. მოსწ. მსოფლიო პრიზიორი უშუ

1 0 2907

3 0 3


- მიხეილ წიკლაური დ.1986წ. მსოფლიო პრიზიორი კონტაქტური კარატე წარმ.სოფ. ფახვიჯი გუდამაყარი

1 5 2909

3 0 1


- ნიკო კუცია დ.1988წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ფოთი

1 1 2914

2 5 11


- არჩილ ჩოხელი დ.1971-2012წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. გალავანი მცხეთა

1 0 2916

2 4 12


- ირაკლი მწითური დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ყანჩავეთი ახალგორი

1 1 2917

2 5 8


- შოთა მორჩილაძე 1951-2004წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წარმ. ლანჩხუთი

1 0 2920

2 5 5


- თამაზ კირაკოზაშვილი დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 1 2920

2 6 2


თემურ დადიანი შ.შ.მ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი აბაშა

1 0 2923

2 5 2


- გიორგი ხაჩიძე დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხაშური

1 0 2924

2 4 4


- ნიკა ჭიკაიძე დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0 2924

2 4 4


- რამაზ თურმანიძე დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ბათუმი

1 1 2924

2 4 4


- ბაგრატ ნინიაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დმანისი

1 1 2925

2 1 12


- შამილ გოგოჭური დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი სუმო დუშეთი

1 0 2925

2 4 3


- გიორგი სულავა დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0 2926

2 2 8


- გიორგი რევაზიშვილი 1974წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0 2926

2 3 5


- ალექსი დავითაშვილი დ.1974წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1 2928

2 2 6


- ომარ ბლიაძე 1942წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა

1 0 2928

2 4 0


- ლევან ჟორჟოლიანი დ.1988წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო

1 0 2929

2 3 2


- ივერი ჯიქურაული დ.1976წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დუშეთი

1 0 2930

2 2 4


- ზვიად ოდოშაშვილი 1989წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. მეტეხი კასპი

2 0 2930

2 2 4


- არჩილ მალაყმაძე დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა აჭარა

1 1 2930

2 2 4


- ჯაბა მუმლაძე დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლაგოდეხი

1 0 2931

2 3 0


ირაკლი გოგია მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0 2931

2 2 3


- იოსებ ბერიშვილი დ.1953წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. გლოლა ონი

1 0 2931

2 2 3


- სერგო მოვსესიანი დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი კონტაქტური კარატე

1 2 2932

2 2 2


- დავით ბოდაველი დ.1956წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დუშეთი

1 0 2932

2 1 5


- სანდრო ამინაშვილი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. მარაბდა თეთრიწყარო

1 1 2932

2 0 8


- ომარ საური დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ატენი გორი

1 0 2933

2 2 1


- ნინო ხომერიკი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 1 2933

2 2 1


- მალხაზ ხვედელიძე დ.1979წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ჭალა საჩხერე

11 0 2933

2 2 1


- დავით ბახბახიშვილი დ.2002წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სამბო თელავი

2 2 2933

2 2 1


- ლაშა ტალახაძე დ.1992წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხაშური

1 0 2934

2 2 0


- სერგო გაბარაევი 1928-2014წწ მსოფლიო პრზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. მეგუთი ზნაური სამაჩბლო

1 0 2934

2 1 3


- გელა ბეწუაშვილი 1971წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ლაუშა დუშეთი

1 0 2934

2 1 3


ცოტნე ჯავახია მსოფლიო პროზიორი კიკბოქსინგი

1 0 2935

2 1 2


- ზაზა თურმანიძე დ.1965წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. მახათაური საჩხერე

1 0 2935

2 1 2


- ვლადიმერ დგებუაძე დ.1970წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოხუმი

1 2 2935

2 1 2


- მათე გოქაძე დ.1976წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 1 2935

2 1 2


- სანდრო ჯანგებაშვილი დ.2004წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ.ღოუბანი თეთრიწყარო

1 0 2936

2 1 1


- დავით სვიმონიშვილი დ.1986წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0 2936

2 1 1


ზაზა გუგენიშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2936

2 1 1


- გიორგი ჭოლაძე დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0 2937

2 0 3


- თამაზ საღლიანი დ.1972წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2937

2 1 0


გიორგი მეტრეველი მსოფლიო პრიზიორი სამბო ხაშური

1 0 2937

2 1 0


- ზაურ მამარდაშვილი დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0 2937

2 0 3


- ლიზი კილაძე დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა ქუთაისი

1 1 2937

2 0 3


- ტარიელ ალიბეგაშვილი დ.1945წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სტეფანწმიდა (ყაზბეგი)

1 0 2937

2 1 0


- სალომე აბაშიძე დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 2 2938

2 0 2


- მიხეილ მეზურნიშვილი დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. შინდისი თბილისი

1 0 2938

2 0 2


დავით გიგოლაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2938

2 0 2


- გიორგი ჩოგოვაძე დ.1969წ. მსოფლიო პრიზიორი წარმ. ქუთაისი

1 0 2939

2 0 1


- თორნიკე გვიჭიანი დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. ხელედი ლენტეხი

1 1 2939

2 0 1


- ვანო გამხიტაშვილი 1973-1999წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. სამთავისი კასპი

1 0 2945

1 7 4


- კონსტანტინე ხაბალაშვილი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0 2950

1 6 2


- ირინე ლეონიძე დ.1984წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 1 2950

1 5 5


- ლაშა ზურაბიანი დ.1991წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლენტეხი

1 4 2952

1 5 3


- გიორგი ცოფურაშვილი დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0 2952

1 5 3


- ლუკა კაპანაძე დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო მარნეული

1 1 2954

1 4 4


- ხათუნა ნარიმანიძე დ.1974წ. მსოფლიო პრიზიორი მშვილდოსნობა წარმ. სოფ. სონჩო დუშეთი

1 2 2955

1 4 3


- დავით ხუციშვილი დ.1990წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

1 1 2956

1 3 5


- ზურაბ სოხაძე დ. 1994წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოხუმი აფხაზეთი

1 0 2956

1 3 5


- რევაზ ნადარეიშვილი 1991წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა აბაშა

1 1 2957

1 4 1


- ლევან გუგავა დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლენტეხი

1 1 2958

1 3 3


- დავით კარბელაშვილი დ.1989წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო გორი

1 0 2959

1 2 5


- გიზო მელაძე დ,1994წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 1 2960

1 2 4


- გუგა კიბორძალიძე დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 1 2960

1 3 1


- ზვიად ჩინჩალაძე დ.1979წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო რუსთავი

1 0 2961

1 1 6


- გურამ ფირცხალავა დ.2004წ. მოსწ. მსოფლიო პრიზიორი უშუ წარმ. სოფ კურზუ მარტვილი

1 0 2961

1 2 3


- დავით მარგოშვილი დ.1980წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1 2961

1 3 0


- ნიკოლოზ ბიბილაშვილი 1975წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო გორი

1 0 2961

1 1 6


- როლანდ ანდრიაძე დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი თავიოსუფალი ჭიდაობა ხონი იმერეთი

1 1 2961

1 1 6


- ვანო ხუბაშვილი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო მცხეთა

1 0 2962

1 2 2


- ბადრი ხასაია დ.1975წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0 2962

1 2 2


- გიორგი ჩიხრაძე დ.2002წ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. კვაჟა-გომი ონი

1 0 2963

1 2 1


- შორენა შარაძე დ.1991წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 0 2963

1 1 4


- გიორგი ფალიანი დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი მესტია

2 0 2963

1 1 4


- დავით სოლოღაშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 3 2963

1 1 4


- გიორგი ლაზუაშვილი დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 0 2963

1 1 4


- გელა ბარათაშვილი დ.1981წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ვაყა ხაშური

1 0 2964

1 1 3


- ნოდარ მეტრეველი 1987წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ხაშური

1 0 2965

1 1 2


- მანუჩარ კვაშილავა დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი უშუ სანდაში სოფ. კიწია მარტვილი

1 1 2965

1 1 2


- დავით ბუზიაშვილი დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხაშური

1 0 2965

1 1 2


- ვლადიმერ არსენიანი 1934-1989წწ მსოფლიო პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა

1 0 2965

1 1 2


- ლერი ჭელიძე დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 0 2966

1 1 1


ბაჩანა ყაზარაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2966

1 1 1


- დავით რაზმაძე დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო თელავი

1 0 2966

1 0 4


ბელა პლიევა მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2966

1 1 1


- გიორგი პერტაია დ. 2001წ მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა წარმ. სოფ. თაგილონი გალი

1 0 2966

1 1 1


გიორგი მეტრეველი მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ონი

1 0 2966

1 1 1


- მევლუდ მელაძე დ.1972წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო წარმ. სოფ. ჩორდი ონი რაჭა

1 2 2966

1 1 1


- დავით თენიეშვილი დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. დვაბზუ ოზურგეთი გურია

1 1 2966

1 1 1


ნიკა ბაჩიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 1 2966

1 0 4


- გიორგი ჭიღლაძე დ.1985წ. მსოფლიო პრიზიორი აკრობატიკა

1 0 2967

1 1 0


- ირაკლი ხერგიანი დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0 2967

1 1 0


ლაშა პარასკებაშვილი მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0 2967

1 1 0


- გია ნაცვლიშვილი დ.1966წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო წარმ.დუშეთი

1 0 2967

1 1 0


- კესარია მგელაძე დ.2010წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი ბათუმი

1 1 2967

1 1 0


- თორნიკე მუზაშვილი დ.1993წ. ახალგ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო მცხეთა

1 0 2968

1 0 2


ალექსი აბუთიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 0 2968

1 0 2


არსენ ყარაგვეზაშვილი მსოფლიო პრიზიორი კიკბოქსინგი დედოფლისწყარო

1 0 2969

1 0 1


- ანზორ ლეჟავა დ.1936-1997წ. მსოფლიო პრიზიორი კალათბურთი სოფ. ქოლობანი აბაშა

1 0 2969

1 0 1


- ბაქარ გელენიძე დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი კინგბოქსი ქუთაისი

1 1 2969

1 0 1


გიორგი ფურცელაძე შ.შ.მ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2978

0 7 1


ნოდარ ციხელაშვილი შ.შ.მ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2982

0 6 0


- თამარ ხმიადაშვილი დ.1944წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 0 2985

0 4 3


- რევაზ წულუკიძე დ.1994წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ბათუმი

1 2 2986

0 4 2


- გივი ნადარეიშვილი დ.1992წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ფოთი

1 1 2986

0 1 11


- ვასილ დაუთაშვილი 1987წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. განთიადი დმანისი

1 1 2986

0 3 5


- ნიკა ხარაზიშვილი დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო სოფ. საციხური ქარელი

1 1 2987

0 4 1


- ნატალია ყიფშიძე დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0 2987

0 3 4


- მარიამ ნოდია დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. ზანათი აბაშა

2 0 2987

0 3 4


- მიხეილ ჩოხელი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ზემო ქედი დედოფლისწყარო

3 2 2988

0 3 3


გიგა კოდუა მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2988

0 3 3


- ლაშა გურული 1989წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთისი

1 0 2988

0 3 3


- გიორგი მელქუაშვილი დ.1995წ. ახალგ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. გარეჯვარი გორი

1 1 2990

0 3 1


- მარიამ ცერცვაძე დ.1999წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზესტაფონი

1 0 2990

0 2 4


- ლევან ჩომახაშვილი დ.2000წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ღოუბანი თეთრიწყარო

1 0 2990

0 3 1


- დავით ირემაძე დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ნინოშვილი ლანჩხუთი

1 0 2990

0 3 1


- ლევან დავითაშვილი დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ახმეტა კახეთი

1 0 2990

0 3 1


- დავით არაბული დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავმჭიდი სოფ. ქისტაური ახმეტა კახეთი

1 0 2990

0 3 1


- თეიმურაზ ხაჩიძე დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო წარმ. სოფ. ალი ხაშური

3 0 2991

0 2 3


- რევი თუთისანი 2001წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ლასხანა ცაგერი

1 0 2991

0 3 0


ტარიელ თვალიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2991

0 3 0


ლაშა თაქთაქიშვილი მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა

1 0 2991

0 3 0


- გოგა ვარდოსანიძე დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო ზესტაფონი იმერეთი

1 0 2991

0 2 3


- ცოტნე ზვიადაური დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ. არდოტი ხევსურეთი

7 1 2992

0 2 2


- გიორგი მირუაშვილი დ.1996წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ქვახვრელი გორი

2 0 2992

0 2 2


- იმედა გოგოლაძე 1998წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ლაგოდეხი

1 1 2992

0 1 5


- აბესალომ ბუკია დ.1980წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ფოთი

1 0 2992

0 2 2


ლევან არჯევნიშვილი შ.შ.მ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2992

0 2 2


გიორგი შუბითიძე მსოფლიო პრიზიორი სამბო

1 0 2993

0 2 1


- თამაზ ღლონტი დ.2004წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ლანჩხუთი

2 1 2993

0 2 1


სოფრომ სანთელაძე გარდ. 1996წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ამბროლაური რაჭა

1 1 2993

0 2 1


გიგი მდივანი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2993

0 2 1


გურამ გიორბელიძე მსოფლიო პრიზიორი ძალოსნობა ქუთაისი

1 0 2993

0 2 1


- გიორგი როსტომაშვილი დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ნინოწმიდა საგარეჯო

1 0 2994

0 2 0


- მურმან მალანია დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი კაიაკი და კანოე ფოთი

1 1 2994

0 2 0


- ლევან კირკიტაშვილი დ.1994წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. არბოშიკი დედოფლისწყარო

1 0 2994

0 2 0


ზურაბ კენჭუაშვილი მსოფლიო პეიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0 2994

0 2 0


- გიორგი თვალიაშვილი დ.1984წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. ნატახტარი მცხეთა

1 3 2994

0 2 0


მარინე დემეტრაშვილი მსოფლიო პრიზიორი თანამედროვე ხუთჭიდი

1 0 2994

0 2 0


- ალექსანდრე ეთერია დ.2001წ. მსოფლიო პრიზიორი ათლეტიზმი წარმ. სოფ. დიხაზურგა გალი საქართველო აფხაზეთი

1 3 2995

0 1 2


- ნინო ხურციძე დ.1975წ. მსოფლიო პრიზიორი ჭადრაკი

1 0 2995

0 1 2


- რატი ტლაშაძე დ.1997წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი გორი

1 1 2995

0 1 2


- ლაშა სუმბულაშვილი დ.1976წ მსოფლიო პრიზიორი უშუ წარმ. სოფ. სანიორე თელავი

2 0 2995

0 1 2


- ელისო სისაური დ.1998წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო ახმეტა

1 0 2995

0 1 2


- ლაშა მიქავა დ.1997წ. შ.შ.მ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოხუმი

1 0 2995

0 1 2


- ნინო მგელაძე დ.1999წ. ახალგ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ბათუმი აჭარა

1 0 2995

0 1 2


- ლაშა მათიაშვილი დ.1999წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0 2995

0 1 2


- დავით ლიპარტელიანი დ.1975წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ხოფური ლენტეხი

1 0 2995

0 1 2


- ნიკა ბრაგვაძე დ.1997წ. მკლავმჭიდი მსოფლიო პრიზიორი ახმეტა

1 0 2995

0 1 2


- დავით კოპაძე დ.1997წ. ჭაბუკ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო გორი

1 0 2996

0 1 1


თემურ ხოზრევანიძე მსოფლიო პრიზიორი ბერძნილ-რომაული ჭიდაობა

1 0 2996

0 1 1


მამუკა ხარაიშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2996

0 1 1


საბა ძულიაშვილი მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ბორბალო თეთრი წყარო

1 0 2996

0 1 1


- ნოდარ ქევხიშვილი დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფ კალაური გურჯაანი

1 0 2996

0 1 1


- ზაურ ქათამაძე დ.1993წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. მუკუზანი გურჯაანი

1 0 2996

0 1 1


ნიკოლოზ სიხვაძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2996

0 1 1


- ანზორ სიდამონიძე დ.2001წ მსოფლიო პრიზიორი სამბო სოფ. ვანთა თელავი

2 1 2996

0 1 1


- თინათინ რევაზიშვილი დ.2000წ. მსოფლიო პრიზიორი სამბო საგარეჯო

2 0 2996

0 1 1


ბეჟან კობაიძე მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2996

0 1 1


- რევაზ თევდორაძე დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 0 2996

0 1 1


- დავით თედორაძე დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. ლენტეხი

1 1 2996

0 1 1


- გოგა დანელია დ.2002წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0 2996

0 1 1


- კობა გოგოლაძე დ.1973წ. მსოფლიო პრიზიორი კრივი ფოთი

1 1 2996

0 1 1


- თამაზ ბოჭოიძე დ.1998წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი მარნეული

1 0 2996

0 1 1


- ლაშა ბეგიაშვილი დ.1992წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. ლაგოდეხი

1 0 2996

0 1 1