სულ ვიზიტორი : 52186515
განთავსებული სტატია : 6956

მთავარი იუბილარი/ ხსენება

სპორტი, გამოჩენილი ადამიანების საიტი

სპორტი, გამოჩენილი ადამიანების საიტი
ევროპის პრიზიორი
-გიორგი კურტანიძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 1

8 2 3


-თამაზ ნამგალაური 1957-1991წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო დუშეთი

1 0

6 1 4


-ლევან არაბული დ.1992წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მცხეთა

1 0

5 3 2


-მარიამ ჭანტურია დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

4 2 11


-გოგა მამიაური დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. ჭილაანთკარი მცხეთა

1 2

4 3 7


-მექი სიმონია დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1

4 4 2


-ზურაბ კინწურაშვილი დ.2002წ. ჭაბუკ. ევროპის პრიზიორი ტაეკვანდო ბათუმი

1 0

4 2 1


-გიორგი ელბაქიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური

1 0

4 1 3


-ცოტნე მაჭავარიანი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0

4 1 1


-ზაზა ნადირაძე დ.1993წ მსოფლიო პრიზიორი კაიაკი და კანოე მცხეთა

1 1

3 5 4


-მიხეილ ბახტიძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კრივი წარმ. ზესტაფონი

1 0

3 3 7


-ირაკლი ძიმისტარაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. ნინოშვილი ოზურგეთი

1 0

3 4 3


- გიორგი გველესიანი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო წარმ. თელავი

1 5

3 3 3


- გიორგი ქაცანაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0

3 1 5


-ნინო გურიელი დ.1961წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი წარმ. ოზურგეთი გურია

1 1

3 2 0


- მიხეილ ბექაური დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო სოფ. წინამძღვრიაანთკარი მცხეთა

1 3

3 1 3


-რომან ბადრიძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი მძლეოსნობა, სირბილი წარმ. მილახვრიანთ კარი დუშეთი

2 2

3 0 1


-საბა ცეცხლაძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

1 0

2 4 3


-დემურ მეგენეიშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 0

2 4 2


-აკაკი ოსიაშვილი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. მარტყოფი გარდაბანი

1 1

2 3 5


-ზაურ ბერაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ხარაგაული ინერეთი

1 0

2 3 4


-გურამ გოგოლაური დ.1944წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო სოფ. მანავი საგარეჯო

1 0

2 3 4


-ნინი ხუციბერიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა ქუთაისი

1 0

2 2 2


- ქერიმ მაჩალიკაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ახმეტა

1 0

2 2 1


- როინ დობორჯგინიძე დ.1948წ. მსოფლიო თასის მფლობელი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ჯურუყვეთი ლანჩხუთი

4 0

2 2 1


-ბადრი პაქსაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ტაეკვანდო

1 0

2 2 1


-დავით ქოჩქიანი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. მულახი მესტია

1 1

2 1 4


-ლევან ბერბერაშვილი დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი სამბო თიანეთი

1 0

2 1 3


დავით კუჭუაშვილი ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

1 0

2 1 2


ბორის გოგიჩაშვილი ევროპის პრიზიორი ძიუდო გორი

1 0

2 1 2


-ნიკოლოზ ბეგაძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი კრივი რუსთავი

1 2

2 1 2


- ნოდარ დარბაიძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ჭიათურა იმერეთი

1 2

2 0 3


-ჯაბა ხოსიტაშვილი დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ახალციხე

4 4

2 0 2


-თეიმურაზ ვანიშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0

1 2 8


-საბა ინანეიშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 3

1 3 4


-კუკური (კოკა) კირცხალია დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სენაკი

1 0

1 2 6


-გიორგი კაციაშვილი დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო სოფ. ქვემო გომი კასპი

1 3

1 2 6


-ედემ ბოლქვაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სამტრედია

1 1

1 3 3


-გიორგი ჩხარტიშვილი დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. ოზურგეთი

1 0

1 2 6


-გიორგი ზაქარიაძე დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო სამტრედია

1 1

1 2 5


-ბექა მამუკაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0

1 2 4


-მორის ყვითელაშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ფიგურული ციგურაობა

1 3

1 2 4


- აკაკი კიბორძალიძე 1962-2001წწ. მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 1

1 3 1


-გიორგი ბრეგაძე დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

1 3 0


-გიორგი ცირეკიძე დ.1986წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

1 2 3


-ქრისტინე ესებუა დ.1995წ. მსოფლიო პრიზიორი მშვილდოსნობა

1 1

1 2 3


ზაალ კვაჭატაძე ევროპის პრიზიორი კრივი

1 0

1 1 5


-ბექა ბაზაძე დ.1989წ. ევროპის პრიზიორი ფარიკაობა წარმ. სოფ. ქვიტირი წყალტუბო

1 0

1 2 2


- გიორგი ჩიქოვანი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ზუგდიდი

1 0

1 2 2


თენგიზ ბასტოიანი ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე

1 0

1 2 1


ტარიელ სამხარაძე ევროპის პრიზიორი კარატე ზესტაფონი

1 0

1 2 1


- გიგი ქურხული დ.2003წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საგარეჯო

1 2

1 2 1


-ნიკა შერბაკოვი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

1 1 4


-დავით ტლაშაძე დ.1991წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0

1 1 3


დავით კოღუაშვილი ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

1 1 2


-ზაურ კენჭაძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

1 1 2


-ნიკა დონღვანი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ქუთაისი

1 0

1 1 2


-გიორგი ბარბაქაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0

1 0 5


-ხვიჩა ჭითავა დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სენაკი

1 0

1 1 2


-თენგიზ თედორაძე დ.1967წ. მსოფლიო პრიზიორი ბერძნულ რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 0

1 1 2


-ლუკა გუგეშაშვილი დ.2003წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. მაჟიეთი ონი

1 2

1 1 1


-გიორგი (გია) გვიჩიანი 1973-2006 ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ლატალი მესტია

1 0

1 1 1


ნიკოლოზ ბარაბაძე ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. ზანათი აბაშა

1 0

1 1 1


-თორნიკე სამხარაძე დ.2004წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ღარი ონი

1 0

1 1 1


დავით ფაცინაშვილი დ.2002წ. ევრპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 1

1 0 4


- სოსო ჯაბიძე დ.1987წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბაღდათი

1 0

1 1 1


-ბაადურ ჯობავა დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი გალი

1 1

1 1 1


-ოლეგ ზურაბიანი დ.1957წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო სოფ. ჩოლური ლენტეხი

1 0

1 1 0


-გიორგი ქევხიშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

1 1 0


თორნიკე შაინიძე ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

1 1 0


- სალომე მჭედლიშვილი 1999წ მსოფლიო პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0

1 0 3


- გოგა გოგიბერაშვილი დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. ჯიხაიში სამტრედია

1 3

1 0 2


ანდრო ბიწკინაშვილი ევროპის პრიზიორი კარატე

1 0

1 0 2


-თორნიკე ფოლადაშვილი დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

1 0 2


ლევან წიკლაური ევროპის პრიზიორი კიკბოქსინგი

1 0

1 0 2


-ლაშა მეშვილდიშვილი დ.1989წ. ევროპის პრიზიორი სუმო ონი

1 0

1 0 1


-ჯაბა მემიშიში დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი კიკბოქსინგი ხელვაჩური აჭარა

1 0

1 0 1


-თათია ლორთქიფანიძე დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა წარმ. ვანი იმერეთი

1 2

1 0 1


- დავით გიგაური დ.1958წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ბლო ხევსურეთი

1 0

1 0 1


ანი ბოჭორიშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე

1 0

1 0 1


-ანრი ბუკია მსოფლიო დ.1998წ. პრიზიორი მკლავჭიდი ხობი სამეგრელო

1 2

1 0 1


-იური ლომაძე დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი გურია

1 0

0 3 6


-დავით რამაზაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სოფ. ფშაველი თელავი

1 0

0 3 3


-იაკობ მაქარაშვილი დ.1985წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა

1 0

0 3 2


ბექა უდესიანი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო წარმ. მესტია

1 0

0 2 5


-მარიამ ქერდიკაშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი კანოე სოფელი მლაშე დუშეთი

1 1

0 3 2


-ალეკო მამიაშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო გორი

1 0

0 2 4


-დათო აბდალაძე დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1

0 2 4


-დავით ფუტკარაძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბათუმი

1 0

0 3 1


-გიორგი შერაზადიშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ქარელი

1 0

0 2 4


-გიორგი სიბაშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი წარმ. სოფ ვეჯინი გურჯაანი

1 4

0 2 3


ბექა ქავთარაძე ევროპის პრიზიორი ტაეკვანდო

1 0

0 2 3


- ნიკა შენგელია დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ფარიკაობა

1 0

0 3 0


-შალვა ხაჩიძე დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ბორჯომი

1 0

0 2 3


-ალექსანდრე მსხალაძე დ.1988წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო აჭარა

1 0

0 2 2


-ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. წესი ამბროლაური

1 1

0 2 2


-ლერი ბედინაძე დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 0

0 1 5


-გიორგი მესაბლიშვილი დ.1991წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ახმეტა

1 0

0 2 1


-გიორგი მებონია დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 2 1


-გიორგი მანჯავიძე დ.1998წ. ახალგ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი სამეგრელო

1 1

0 2 1


-ბესარიონ გოჩაშვილი დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0

0 2 1


-რამინ შამილიშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა სოფ. ჩაისუბანი ქობულეთი

1 0

0 2 1


- ლევან ჭელიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

0 1 4


-რომან მარსაგიშვილი დ.1949წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. კარკუჩა სტეფანწმინდა

1 0

0 2 0


-ელენე გოკიელი 1918-92წ. ევროპის პრიზიორი მძლეოსნობა სიგრძეზე ხტომა ქუთაისი

1 1

0 2 0


-გოგა გოგალაძე დ.2002წ. შშმ ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. გომი ხაშური

1 1

0 2 0


თამილა ასათიანი ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0

0 2 0


დავით პატარიძე ევროპის პრიზიორი კარატე

1 0

0 1 3


კოტე რაზმაძე ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 2 0


-თეა სუხიტაშვილი დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. ახალსოფელი ყვარელი

1 1

0 1 3


-ალექსი მოდებაძე დ.1978წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა

1 0

0 1 2


-გიორგი მაკასარაშვილი დ.1958წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ ჭალა საჩხერე

1 0

0 0 5


-ზაზა ლომთაძე დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა ქუთაისი

1 0

0 1 2


დათა ჩხაიძე ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

0 1 2


-ლადო ლომაია დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 1

0 1 1


-ენვერ ლაცაბიძე დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი სამბო საჩხერე

1 0

0 1 1


-კობა კაკალაძე დ.1982წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქობულეთი აჭარა

1 1

0 1 1


-აპოლონ ზურაბიანი დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო წარმ. სოფ ჩოლური ლენტეხი

1 0

0 1 1


-მალხაზ ზარქუა დ.1984წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა წარმ. სოფ. მაზანდარა წალენჯიხა

1 4

0 1 1


-ბაჩანა ბოლქვაძე დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ბათუმი

1 0

0 1 1


-რომეო ბერიძე დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 1

0 1 1


ზაზა ბალაშვილი ევროპის პრიზიორი სუმო სოფ. ნაფარეული თელავი

1 0

0 1 1


ოთარ ახალაია ევროპის პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0

0 0 4


-ნაზი პაიკიძე დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი

1 0

0 1 1


გელა სანიკიძე დ.1985წ ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 1

0 1 1


ხვიჩა ქობალია ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 1 1


- გოგა გვამბერიძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 3

0 1 1


ალეკო ყიფიანი ევროპის პრიზიორი კრივი საჩხერე

1 0

0 1 1


ლაშა ჭელიძე ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 1 1


გიორგი ჭუმბურიძე ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0

0 1 1


-ანა ხუნჯუა დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი კრივი სოფ. საჯიჯაო ხობი

1 2

0 0 4


-ლადო ხუციშვილი დ.1972წ ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ზემო ქედი დედოფლისწყარო

1 0

0 1 1


- ბიძინა მიქიაშვილი დ.1968წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა სოფ. საკეცია ამბროლაური რაჭა

1 0

0 1 0


ავთანდილ მზარეულიშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 1 0


ბექა მელელაშვილი ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა გარდაბანი

1 0

0 1 0


-ლუკა მაჭუტაძე დ.2001წ. ახალგ. ევროპის პრიზიორი კრივი ბათუმი

1 1

0 1 0


-გია მაჭავარიანი დ.1985წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა სოფ. სარგვეში ხარაგაული

1 0

0 1 0


-ილია მანველიშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 0 3


-მიხეილ ლოლიშვილი დ.2000წ. ჭაბუკ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


ნოდარ კუდუხაშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო გორი

1 0

0 1 0


ლილე ქორიძე წ.2001წ. მოსწ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი წარმ. ქუთაისი

1 1

0 1 0


-ნატო იმნაძე დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი ჭადრაკი წარმ. სოფ აკეთი ჩოხატაური გურია

1 0

0 1 0


ზურაბ იმერლიშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


-ნიკოლოზ იზორია დ.1985წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 3

0 1 0


-ანრი თავართქილაძე დ.2004წ. მოსწ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

0 1 0


-მურად თაგიევი დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი რუსთავი

1 0

0 1 0


გიორგი გუცაევი ევროპის პრიზიორი კრივი გორი

1 0

0 1 0


არტიუშ გომციანი ევროპის პრიზიორი კრივი ახალქალაქი

1 0

0 0 3


- ლუბა გოლოვინა დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი ბატუტზე ხტომა

1 2

0 1 0


-გიორგი გოგოლიძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. მახათაური საჩხერე

1 4

0 1 0


-ლაშა გიგაშვილი დ.1993წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ქუთაისი

1 1

0 0 3


-ელენე გედევანიშვილი დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი ფიგურული ციგურაობა წარმ. სოფ არაშენდა გურჯაანი

1 2

0 0 3


გიორგი გეგეჭკორი ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 1

0 1 0


ვასილ გაბიძაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. ხოფური ლენტეხი

1 0

0 1 0


გელა ბურჯანაძე დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 1 0


-ხვიჩა ბიჩინაშვილი დ.1974წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. სართიჭალა გარდაბანი

1 0

0 1 0


ლევან ბერძენიშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


-ელისო ბედოშვილი დ.1971წ. ევროპის პრიზიორი

1 0

0 1 0


მიხეილ ახალაური ევროპის პრიზიორი სამბო ახმეტა

1 0

0 1 0


-თორნიკე ალბუთაშვილი დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. ახმეტა

1 1

0 1 0


- გიორგი ეგნატაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. რუისი ქარელი

1 1

0 1 0


ოთარ ესიტაშვილი ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე თელავი

1 0

0 1 0


-ოთარ ოჩიგავა დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ფოთი

1 0

0 1 0


-ერეკლე ოძელაშვილი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი სამბო წყნეთი თბილისი

5 0

0 1 0


დავით პეტროსიანი ევროპის პრიზიორი კრივი

1 0

0 1 0


-ირინა ჟემჩუჟინა დ.1963წ. ევროპის პრიზიორი მხატვრული ტანვარჯიში

2 0

0 1 0


- ზაზა როსტომაშვილი დ.1994წ. ევროპის პრიზიორი ძუდო საგარეჯო

1 0

0 1 0


-გელა საღირაშვილი დ.1980წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 0

0 1 0


ჟორა სერობიანი ევროპის პრიზიორი კრივი მარნეული

1 0

0 1 0


-სოგრატ (სოსო) სვანაძე დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0

0 0 3


- თორნიკე ტაბატაძე დ.2001წ. ევროპის პრიზორი ძალოსნობა შტანგა ხაშური

1 0

0 0 3


-ალექსანდრე ტუტაკაევი დ.1943წ. ევროპის პრიზიორი ცურვა

1 0

0 1 0


გიორგი ურბექაშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


ნინო უჩაძე ევროპის პრიზიორი სასტენდო და ტყვიის სროლა

1 0

0 1 0


გურამ ფაშურიშვილი ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 1 0


-დემურ ფესტვენიძე დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი სუმო წარმ. ქუთაისი

1 0

0 1 0


ჯამბულ ქამხაძე ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 1 0


- თინათინ ქულუსაშვილი დ.1989წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. მჭადიჯვარი დუშეთი

2 0

0 1 0


-ლუკა ღაღანიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ფარიკაობა წარმ. სოფ. ღანირი სამტრედია

1 0

0 0 3


-ირმა ყიფშიძე დ.1970წ. ევროპის პრიზიორი მხატვრული ტანვარჯიში

1 0

0 1 0


- ირაკლი შეყილაძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ფოთი

1 1

0 1 0


-გიორგი ჩაგელიშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. ძლევიჯვარი ქარელი

1 0

0 1 0


-რამაზ ჩოჩიშვილი დ.1975წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო გორი

1 0

0 0 3


დავით ჩოჩიშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 1 0


-ბექა ცაგარეიშვილი დ.1986წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი ქუთაისი

1 0

0 1 0


- ლევან ცარელაშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო გორი

1 0

0 1 0


-ლუკა წულეისკირი დ.2006წ.ევროპის პრიზიორი კრივი სენაკი

1 1

0 1 0


-დავით წყაროზია დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე ზუგდიდი

1 1

0 1 0


ჯონი ჭითანავა ევროპის პრიზიორი სამბო ზუგდიდი

1 0

0 0 3


- ირაკლი ჭოჭუა დ.1979წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ფოთი

1 3

0 1 0

ქართული სპორტის ჯელტმენი

-თათია ბუკია დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი დაბ. ზუგდიდი სამეგრელო

1 2

0 1 0


-კონსტანტინე ხვისტანი დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ქუთაისი

1 0

0 0 3


-დავით ხუციშვილი დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი წარმ. სოფ ქვემოჭალა კასპი

1 0

0 1 0


-გიორგი ჯინჭველაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ქუთაისი

1 0

0 1 0


გიორგი პაატას ძე დიღმელაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 1 0


გიორგი ურბექაშვილი დ.1995წ. მკლავჭიდი ევროპის პრიზიორი ახმეტა

1 0

0 1 0


-რომან ლომინაძე დ.1998წ. ახალგ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. მელექედური ოზურგეთი

1 0

0 0 2


-გიორგი ლომთაძე დ.1992წ. ახალგ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა ქუთაისი

1 1

0 0 2


-დავით ლილუაშვილი დ.1979წ. ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 0 2


-კონსტანტინე კუპატაძე დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ჭიათურა

1 0

0 0 2


- დიმიტრი კობაური დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი სამბო დუშეთი

1 0

0 0 2


-ედუარდ კაკაბაძე დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა ქუთაისი

1 1

0 0 2


გიორგი დეკანოზიშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი კრივი

1 0

0 0 2


-ვახტანგ ბერიძე დ.1992წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი წარმ. სოფელი მამკოდა მცხეთა

1 2

0 0 2


-ნუკრი ბერიძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე ბათუმი

1 2

0 0 2


- საბა ასანიძე დ.2003წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა წარმ. საჩხერე

1 1

0 0 2


გიორგი აბულაშვილი ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა რუსთავი

1 0

0 0 2


-გოგა ჩხაიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო ბათუმი

1 0

0 0 2


ბადრი ხუციშვილი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 2


- კობა ფხაკაძე დ.1984წ მსოფლიო პრიზიორი კრივი ქუთაისი

1 1

0 0 2


-გია მარკოიძე დ.1997წ. მსოფლიო პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ნამონასტრევი ხულო

1 0

0 0 2


-მიხეილ გოგიჩაშვილი დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. ქისტაური ახმეტა კახეთი

1 0

0 0 2


ზურაბ მუკვანი ევროპის პრიზიორი კარატე თეთრიწყარო

1 0

0 0 1


-მალხაზ მუზიაშვილი დ.1985წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 1

0 0 1


-იაგო მიშელაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. გრემისხევი დუშეთი

1 0

0 0 1


ალექსანდრე მილდიანი ევროპის პრიზიორი სამბო დმანისი

1 0

0 0 1


-ომარ მეტრეველი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ონი

1 2

0 0 1


-ვახტანგ მეტივიშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ხაშური

1 0

0 0 1


-პაატა მახარაშვილი დ.1973წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. კაკაბეთი საგარეჯო

1 0

0 0 1


-სოლომონ მანაშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა სოფ. ერტისი თეთრიწყარო

1 1

0 0 1


ოთარ მაილაშვილი დ.1999წ. ახალგ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი ახმეტა

1 0

0 0 1


-გიორგი ლაზარაშვილი დ.1983წ. მოსწ. ევროპის პრიზიორი კრივი

1 0

0 0 1


-ვლადიმერ ლავრინენკო 1932-2004 ევროპის პრიზიორი ცურვა სოხუმი

1 0

0 0 1


- მერაბ ლაგვილავა დ.1979წ. ევროპის პრიზიორი სამბო სოფ. ქვემო ქვალონი ხობი

1 0

0 0 1


კობა კუპატაძე ევროპის პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0

0 0 1


მამუკა კიკაბიძე ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 0 1


- გიორგი კვირჭიშვილი დ.1990წ. ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 0 1


-დიმიტრი კარტოზია დ.1968წ. ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა

1 0

0 0 1


-მარიამ კარელიძე დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა გორი

1 2

0 0 1


-აკოპ კარაპეტიანი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე ბათუმი

1 0

0 0 1


- ბექა იმერლიშვილი დ.1985წ. ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 0 1


-ლიუდმილა იევლევა დ.1941წ. ევროპის პრიზიორი მძლეოსნობა სირბილი უკრაინა

1 0

0 0 1


-ელენე თოდუა დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ზუგდიდი

1 0

0 0 1


-გულნაზი თინიკაშვილი დ.1991წ. ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 0 1


-სოლომონ თედიაშვილი დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი სამბო საგარეჯო

1 0

0 0 1


ზურაბ ზურაბიანი ევროპის პრიზიორი ძიუდო

1 0

0 0 1


- ვახტანგ ზოიძე დ.1987წ. ევროპის პრიზიორი სამბო ბათუმი

1 0

0 0 1


-ამირან დარბაისელი დ.1999წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო საგარეჯო

1 0

0 0 1


ჯემალ დაბრუნდაშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო ხაშური

1 0

0 0 1


-მუხრან გოგია დ.1971წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა ზუგდიდი

1 0

0 0 1


-იაგო გობაძე დ.2003წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა სოფ. დიდაჭარა ხულო

1 0

0 0 1


დავით გვასალია ახალგ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ხობი

1 0

0 0 1


- რამაზ გაზაშვილი დ.1977წ. ევროპის პრიზიორი კრივი გორი

1 0

0 0 1


-ჯემალ ბუჩუნტელი დ.1996წ. ევროპის პრიზიორი სამბო

1 0

0 0 1


- რამაზ ბუზიაშვილი დ.1972წ. ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა წარმ. სოფ. ბორბალო თეთრიწყარო

1 0

0 0 1


-ლონგინოზ ბრეგვაძე დ.1995წ. ევროპის პრიზიორი ძალოსნობა შტანგა საჩხერე

1 2

0 0 1


- ნიკოლოზ ბეშიძე დ.1998წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ამბროლაური

1 0

0 0 1


გელა ბექაური დ.1973წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი სოფ. არხილოსკალო დედოფლისწყარო

1 0

0 0 1


-ლუკა ბასარია დ.2004წ. მოსწ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


მერაბ აფციაური ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0

0 0 1


ნუკრი ადამია ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


ემზარ აბუაშვილი ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა წარმ. ბოლნისი

1 0

0 0 1


ივანე პაპოშვილი ევროპის პრიზიორი აკრობატიკა

1 0

0 0 1


-კახაბერ ჟვანია დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი კრივი სენაკი

1 1

0 0 1


-გუგა რევიშვილი დ.2002წ. ევროპის პრიზიორი სუმო ქუთაისი

1 0

0 0 1


-თამარ სამელია დ.2005წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ზუგდიდი

1 1

0 0 1


გიორგი საჯაია ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


შოთა სულთანიშვილი ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 0 1


ვახტანგ ტაბარუკიშვილი ევროპის პრიზიორი სამბო მცხეთა

1 0

0 0 1


რატი ფერაძე ევროპის პრიზიორი სამბო ზესტაფონი

1 0

0 0 1


- თემურ ქართველიშვილი დ.2000წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ქუთაისი

1 0

0 0 1


-ალექსი ქიტიაშვილი დ.1997წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო რუსთავი

1 0

0 0 1


- მალხაზ ქურდიანი დ.1983წ. ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა ბოლნისი

1 0

0 0 1


- ალექსანდრე შჩერბინა დ.1931წ. ევროპის პრიზიორი მძლეოსნობა

1 0

0 0 1


გიორგი ჩარგაზია ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0 1


ლუკა ჩხიტუნიძე ევროპის პრიზიორი თავისუფალი ჭიდაობა საჩხერე

1 0

0 0 1


გიორგი წაწალაშვილი დ.2001წ. ევროპის პრიზიორი კრივი სოფ. კონდოლი თელავი

3 0

0 0 1


- გიორგი წმინდაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი სუმო თელავი

1 0

0 0 1


დავით წურწუმია ევროპის პრიზიორი სამბო ქუთაისი

1 0

0 0 1


-გიორგი ჭაბუკაშვილი დ.1976წ. ევროპის პრიზიორი ძიუდო წარმ. სოფ. კეხიჯვარი ქარელი

1 0

0 0 1


- ნინო ჭრიკიშვილი დ.1991წ. ევროპის პრიზიორი ათლეტიზმი (შტანგა) წარმ. სოფ. ნორიო გარდაბანი

1 4

0 0 1


-რატი ხოზრევანიძე დ.2004წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

1 0

0 0 1


ლევან ჯაფარიძე ევროპის პრიზიორი სუმო

1 0

0 0 1


-პაატა გვასალია დ.1973წ. ევროპის პრიზიორი კრივი ფოთი

1 0

0 0


- დავით ელოშვილი დ.1988წ. ევროპის პრიზიორი მკლავჭიდი

1 0


-ნიკოლოზ შიუკაშვილი დ.2004წ. ევროპის პრიზიორი ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა ოზურგეთი

1 1

0 0 0


ლევან ცინცაძე აკაკის ძე დ.1986წ. ევროპის პრიზიორი კონტაქტური კარატე წარ. ლანჩხუთი გურია

1 1

2 2 2


-ამბაკო ავალიანი დ.1986წ. ევროპის ჩემპიონი ძიუდო მესტია

1 0


- ბადრი ხატისკაცი დ.1999წ ევროპის პრიზიორი სუმო გორი

4 3